Kurtarıcı (Extraction) filminin konusunu , fragmanını , konusunu , oyuncularını ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Leo CIA'de tecrübeli bir ajandır. Oğlu Harry Turner'da babası gibi bu ekipte yer almaktadır. Fakat CIA ona sahada güvenmemektedir. Bu yüzden ona doğru düzgün saha görevi vermiyorlar. Bir gün Leonard teröristler tarafından kaçırılır. Bunu haber alan Harry göreve gitmek ister fakat CIA buna izin vermez. Bunun üzerine kaçarak kendi başına babasının peşine düşer. Kaçak durumuna düşen Harry babasını kurtarmak için New Jersey'e gelir. Onu yakalamak için ise eski bir tanıdığı peşine gönderilir ve olaylar gitgide karışık bir hal almaya başlar. Filmin yönetmenliğini Steven C. Miller yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise Bruce Willis, Kellan Lutz ve Steve Coulter dikkat çeken isimler.Yazar Yorumu

İzlediğim en saçma aksiyon filmlerinden bir tanesiydi. Efektlerinden tutunda senaryosuna kadar kalitesizlik akıyordu filmden. Zaten film 2015'te yayınlandı. Ülkemizde daha yeni vizyona giriyor. Girmese daha iyi bence kimse bu filme gitmez. Boşa vakit kaybı. Filmde Bruce Wills var diye izliyim dedim bin pişman oldum. Girişten filmin sonuna kadar pek çok yerde kopmalar var ve hikayeden gitgide uzaklaşıyorsunuz. Böyle bir oyuncu yakışmayan bir film olmuş. Kimseye tavsiye etmiyorum.

Filmden Kareler

Kurtarıcı (Extraction) Film Yorumları Kurtarıcı (Extraction) Konusu

Kurtarıcı (Extraction) Fragmanı

Kurtarıcı (Extraction)
Senaryo4.2
Oyunculuk3.9
Akıcılık4.3
Efekt3.6
410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler