Geçmişten Gelen (The Gift) filminin oyuncularını, konusunu, fragmanını, teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

The Gift (Geçmişten Gelen) filminde Robyn ve Simon oldukça mutlu, normal bir çifttir. Çiftimiz yeni bir eve taşınmışlardır ve hayatlarındaki her şeyde şu an için güzel bir şekilde devam etmektedir. Robyn daha önce bebeğini düşürmüştür ve bunun üzüntüsünü de hala yaşamaktadır. Tüm bunlara rağmen hayatlarına devam eden çiftimizin hayatı Simon'un mağazada liseden eski bir arkadaşı ile tanışması ile karışacaktır. Bu karşılaşma çiftimizin hayatını önemli ölçüde değiştirecektir. Gordo, Simon'ın liseden bir arkadaşıdır. Ancak Simon ilk karşılaşmalarında Gordo'yu tanımaz. Gordo bir gün habersiz bir şekilde çiftimizin evine yemeğe gelir. Tuhaf geçen bir akşam yemeğinin ardından Gordo evden ayrılır. Ancak bir süre sonra Gordo eve oldukça pahalı ve garip hediyeler yollamaya başlar. Ayrıca Robyn'in evde tek başına olduğu zamanlarda ise habersiz bir şekilde çiftimizin evini ziyaret eder. Gordo'nun bu tuhaf hareketlerinin amacını anlamaya çalışan Robyn, Simon'ın geçmişi ile ilgili bazı gerçekleri öğrenir. Öğrendiklerinin ardından çiftimizin ilişkisi çalkantılı bir döneme girecektir.Yazar Yorumu

The Gift (Geçmişten Gelen) filmi gerilim ve gizem türünün hakkını veren bir yapım olmuş. Ancak itiraf etmeliyim ki filmin bazı kısımlarında sıkıldım. Fakat filmdeki gizem duygusu sonuna kadar izlememi sağladı. İyi ki de sonuna kadar izlemişim dedim çünkü finali oldukça şaşırtıcıydı. Ters köşe oldum diyebilirim. Bence sırf finali için bile izlenebilecek bir yapım. İlk başlarda olayı tam kavrayamıyorsunuz ancak sonradan merak ettiğiniz soruların cevaplarını alıyorsunuz. Finalde de hiç tahmin edemeyeceğiniz bir olay ile de filme nokta koyuyorlar. Türüne göre çok iyi olmasa da kendisini izlettirebilen bir yapım.

Filmden Kareler

Geçmişten Gelen
Senaryo6.9
Oyunculuk7.4
Akıcılık6.9
Efekt5.8
6.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler