Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

1996 yılında bir çok insanın favori filmi olan Kurtuluş Günü, Oscar Ödülü almasına rağmen yıllardır devam filmi çekilmiyordu. Zirve de bırakmayı düşünen yönetmenler bu sene bu durumdan vazgeçerek bir Oscar Ödülü almak için geri dönüyor. 20 yılın ardından oldukça iddali bir şekilde beyazperdeye çıkmaya hazırlanan Kurtuluş Günü : Yeni Tehdit sağlam bir oyuncu kadrosu ile geliyor. Liam Hemsworth , Charlotte Gainsbourg ve Joey King gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı filmin yönetmenliğini ise tekrardan Emmerich yapıyor. Fakat üzücü bir nokta ise Will Smith filmde yer almıyor. Dünyayı istila etmek için gelen uzaylılar insan ırkını yok etmeyi planlıyor. Bu korkunç sona karşı yine kahramanlarımız devrede. Bakalım dünyayı bu korkunç güçlere karşı koruyabilecekler mi ?Yazar Yorumu

İlk filmi izlediğimde yıllarca unutamadım. Hala da favori filmler arasında yer alır . Ne kadar senaryosu ve kurgusu iyi olsa da ben Will Smith hayranıyım. Bu filmde yer almıyor bu benim için eksi bir nokta. Eksi noktalardan bir tanesi de bu filmin üstünden 20 yıl geçmiş ve bu senaryo da iyi kötü binlerce film çıkarıldı. Film de hiçbir değişiklik yapılmadan yıllar sonra aynı hikayeyi ortaya koymaya çalışırlarsa hüsranla karşı karşıya kalabilirler. Yine de kaliteli bir film bekliyorum. İzledikten sonra detaylı yorumumu yaparım. İyi seyirler.
Film yorumu henüz yapılmamıştır. Bu filme yorum yapmak istiyorsanız Eleştirini Yaz linkine tıklayabilirsiniz.

Filmden Kareler

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit fragman yorumları

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit fragman özeti

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit fragman vizyon tarihi

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler