Vengo filmi oyuncuları , teknik bilgisi , konusu , fragmanı ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : - , , ,

IMDB :  

Tanıtım

Tony Gatlif Bir çok filminde olduğu gibi bu filminde de farklı ve ince çizgisinde attığı adımlarla farkını ortaya koyuyor. Vengo sizlere İspanya'nın kalbine, flemenko müziğin en samimi noktalarına götürüyor. Hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yaptığı bu filminde Tony Gatlif, başrol oyuncuları için Antonio Canales (Caco) ve Orestes Villasan Rodríguez'i (Diego) uygun görmüş. Filmin konusunun ve işlenişinin güzelliğini bir kenara bile bıraksanız bile sizlere bu filmi defalarca izlemenize sebebiyet verecek bir özelliği var Vengo'nun. Gerçek ispanyol çingene müziğiyle ve danslarıyla gözlerinizi ekrandan ayıramayacağınız Vengo hem film severlerin hem de müzik severlerin kalbinde taht kurmak için sizleri bir seyir ziyafetine davet ediyor.Yazar Yorumu

Vengo'u sizlere nasıl anlatsam benim için yeri gerçekten çok büyüktür. Çünkü Vengo, sizlerin flemenko müziği özümsemeniz ve sevmeniz için büyük bir anahtar niteliği taşıyor. Ben Vengo'yla Youtube' da flemenko müziklerini dinlerken karşılaştım. Uzun bir süre Gpsy Kings şarkıları dinledikten sonra yandaki seklemerde gördüğüm "Tomatito" ismi dikkatimi çekti ve bu bağlantıya tıkladığımda o efsanevi müzisyen Tomatito'nun Shakh Al Tuni ile yarattığı efsanevi müzik ziyatetine denk geldim. O andan itibaren internette biraz araştırma yaparak bunun bir film olduğunu gördüm ve hiç vakit kaybetmeden filmi araştırıp izledim. Filmin sonunda ise hiç bir zaman unutmayacağım ve sevdiğim herkese anlatacağım harika bir deneyim vardı aklımda. Siz de bu eşsiz film deneyimine şahit olmak için hiç vakit kaybetmeden Vengo'yu izlemeye koyulun.

Filmden Kareler

vengo film yorumları

vengo fragmanı

Vengo
Senaryo7.6
Oyunculuk7.3
Akıcılık7.6
Efekt6.5
7.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler