Çelik Yumruklar (Real Steel) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini, yapım yılını ve filmden kareleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Çelik Yumruklar (Real Steel) filminde zaman içinde teknoloji biraz daha gelişmiş ve ortaya daha güçlü ve daha vasıflı robotlar çıkmıştır. Ancak bir süre sonra bu robotlar dövüşlerde kullanılmaya başlanır. Bu durum halkın çok ilgisini çeker. Artık insanların yaptığı boks bitmiştir bunun yerine robotların yaptıkları dövüşler gelmiştir. Charlie Kenton da eski bir boksördür ve dövüşmekten zevk aldığı için robot dövüşlerine geçiş yapar. Yıllar sonra Charlie eşinin öldüğünü ve çocuğun kendisine kaldığını öğrenir. Ancak teyzesi de oğlu Max'in vasiyetini almak istemektedir. Charlie oldukça sorumsuz bir adam ve sorumsuz bir baba olduğu için bunu kabul eder. Ancak para karşılığında çocuğun haklarını onlara bırakacaklarını söyler. Max'in teyzesinin zengin kocası bu teklifi kabul eder ancak bir şartı vardır. Kendileri tatile çıkacakları için 1 aylığına Max ile zaman geçirmesini isteyecektir. Bu süre içerisinde baba oğul arasında sürtüşmeler olsa da robot dövüşlerinde oldukça iyi bir ikili olacaklardır.Yazar Yorumu

Çelik Yumruklar (Real Steel) filmi izlerken oldukça keyif aldığım yapımlardan biri. 2-3 defa izlemişimdir herhalde. Çünkü izlerken oldukça eğleniyorsunuz. Aynı zamanda film çok hareketli hiçbir şekilde sıkılmıyorsunuz. Robot dövüş sahneleri oldukça muazzam görsellik ve aksiyon dolu. Senaryo çok iyi. Hugh Jackman zaten her zaman ki gibi iyi bir oyunculuk performansı sergiledi. Ancak filmde oyunculuğu en çok dikkatimi çeken kişi Max rolünü oynayan Dakota Goyo oldu. Ufak yaşına rağmen oyunculuk konusunda ne kadar yetenekli olduğunu bu film ile kanıtlamış. İleri de birçok yapımda görebileceğimiz bir oyuncu olacak diye düşünüyorum. Arada uzun bir zaman geçti fakat Çelik Yumruklar 2 filmi her an çıkabilir. Hollywood bu ne yapacağı belli olmaz sonuçta.

Filmden Kareler

Çelik Yumruklar
Senaryo7.7
Oyunculuk7.9
Akıcılık8.1
Efekt8.3
810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler