Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı (The Purge: Election Year) filminin fragmanını , konusunu , vizyon tarihini , oyuncularını, film özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı (The Purge Election Year) filmi bu senenin en çok beklenen gerilim filmlerinden bir tanesi. Serinin üçüncü filminde ortalık daha da karışıyor. Seçim yılının olduğu arınma gecesi çok daha çetin ve kanlı geçiyor. Serinin ikinci filminde rol alan polis bu filmde de yer alıyor. Adamımızın serinin bu filminde görevi arınma gecesine karşı çıkan bir senatörü korumak. Herkesin tanıdığı bir senatörü arınma gecesi sokaklarda korumak ve o gece hayatta kalması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Arınma gecesinin filmde ne anlama geldiğini de bilmeyenler için yeniden hatırlatalım. Amerika'da yılın bir gecesi tüm suçları işlemek serbesttir. Amerikan hükümeti suç oranını azaltmak amacı ile böyle bir uygulamayı koyma ihtiyacı hissetmiştir. Aynı zamanda hükümet bunu yaparak her arınma gecesi kurtulmak istediği kitleleri de yok etmektedir. Bu arınma gecesine karşı çıkan insanlar olsa da azınlık oldukları için pek fazla uygulamaya geçememektedir. Güç hükümette olduğu için de her şeyi onlar kontrol etmektedir. İnsan öldürmenin, hırsızlık yapmanın ve daha bir çok suçun yasal olduğu bir gece dışarıda kalsaydınız neler yapardınız?Yazar Yorumu

Sevdiğim aksiyon ve gerilim filmlerinden bir tanesi olan Arınma Gecesi'nin 3.filmini biraz geç izledim. Türkçe dublajını beklemek istedim fakat şu sıralar çıkmadığı için mecbur alt yazılı izlemek zorunda kaldım gerçi Çince yazılardan okuyabildiğim kadarı ile izleyebildim desem daha doğru olur. Serinin 3. filmin de konu biraz farklılaştırılıp aslında sanki finish veriyorlarmış gibi bir his uyandırdılar. Arınma gecesinin kaldırılması için uğraşan bir senatöre suikast girişiminde bulunulmaya çalışıldı fakat başarısız olundu. Film insanın içindeki hayvanı serbest bırakışını o kadar iyi ortaya koyuyor ki vahşeti iliklerinize kadar hissediyorsunuz. Bir savaş filmine kıyasla daha fazla çatışma , ölüm ve yıkım görüyorsunuz. Yine de bence serinin en iyi filmi bence 2.filmdi bu film ile birlikte asıl konudan sapmaya başladılar. Buna rağmen keyifle izlediğim , aksiyon ve gerilimi sonuna kadar yaşadığım kaliteli bir film olmuş. İzlemek isteyenlere tavsiye ediyorum. Ufak bir uyarım film aşırı derece de küfür,kan,şiddet ve arınma içermektedir. İyi Arınmalar !

Filmden Kareler

Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı
Senaryo6.4
Oyunculuk6
Akıcılık6.5
Efekt6.2
6.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
9.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler