2011 yılında başlayan macera kaldığı yerden devam ediyor. Gişede gösterdiği başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Maymunlar Cehennemi serinin son halkası “Savaş” ile son buluyor. İkinci filmde Koba’nın başlattığı savaş yüzünden insanlar ile maymunlar mecburen bir savaşa girmişti. Artık geri dönüşün mümkün olmadığı bu yolda maymun ordusunun lideri Sezar (Andy Serkis) ile insanların lideri Albay kozlarını paylaşacak. Artık dünyanın mutlak lideri Maymunlar Cehennemi 3 izle filminden sonra belli olacak. Kayıpların daha çok, şiddetin daha fazla olduğu Maymunlar Cehennemi: Savaş filmi 14 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Özgürlük için, Dünya için, Aile için sloganıyla sinemalarda gösterime alınacak film hayranları tarafından merakla bekleniyor. Filmi kaynak sitemizden Türkçe dublaj seçeneği ve tek parça halinde kesintisiz izleyebilirsiniz.

2017 yılının merakla beklenen filmlerinden olan Mumya serisinin son filmi 09 Haziran 2017 günü tüm sinema salonlarında seyir keyfine sunulacak. Tabii ki filmi daha önceden izlemek isteyenleri sitemizde görüşe bekliyoruz. Yakışıklı aktör Tom Cruise tarafından canlandırılan Nick Morton askeri bir grubun lideridir. Irakta görev yaptıkları sırada teröristlerle girdikleri çatışmada şans eseri çölde antik bir mezar ile karşılaşırlar. Mezar açılınca, yüzyıllardır uyuyan kraliçe Ahmanet’in ruhu da uyanmış olur. Zamansız bir şekilde bedel ödeyen kraliçe, yıllardır büyüyen öfkesiyle herkesten intikam almaya çalışacaktır. Aksiyon macera serisinin devamı The Mummy 2017 izle filmini seyrettikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

Marvel sinematik evreni içinde en güçlü karakterlerden biri olan Thor serisinin son halkası 03 Kasım 2017 günü seyirciler ile buluşacak. Gişede beklentilerin fazlasıyla üstüne çıkan filmde oyuncu kadrosu genişliyor. Loki’nin kızı Hela’yı canlandıracak Cate Blanchett, Doktor Strange rolünde Benedict Cumberbatch ve Hulk Mark Ruffalo ile takviye edilen Thor 3 Ragnarok izle filminin tüm serilerini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Kahramanımız Thor çekici olmadan evrenin ıssız bir yerinde sıkışıp kalmıştır. Yaklaşan Norse kıyameti öncesinde Asgard krallığının ona çok ihtiyacı vardır. Hela tüm gücüyle yapabileceği tüm kötülükleri yaparken tüm tanrılar tutsak kalmaya başlar. Thor özgürlüğü sadece tek bir şeye bağlıdır. Eski müttefiki olan Hulk ile kozlarını paylaşarak ölümcül bir hesaplaşmadan sağ olarak çıkmak olacaktır.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler