Bir ve ikincisinden sonra bekleyenleri bekletmeyen yönetmen Taika Waititi sayesinde Thor 3 ile buluştular. Film 2018 filmleri arasında yerini alan ve çok ses getiren filmlerden biri oluyor. Çekimlerin üst kalite görüntüler ile sunulması ve filmin konusu ile vizyona giren filmler arasında en çok konuşulan filmlerin başında geliyor. Başarılı oyuncuların rol aldığı filimde başrolleri; Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve Cate Blanchett paylaştığı fantastik macera filmi savaş severler için çok kıymetli bir film oluyor.

 

Özellikle film kalitesi ve üst düzey görüntüleme filmin izlenme sayısını arttırırken bekleyenlerini de bu filmi ile de hayal kırklığına uğratmadı. Film genel olarak savaş filmi olsa da filmdeki konu ve atmosfer tamamen fantastik kurgunun yapısı ile ortaya çıkıyor. Film başladığı andan itibaren sizi farklı bir serüvene sürükleyecek ve harika dakikalar yaşatacaktır. Konusu olarak bilinen en büyük detay ise; Norse kıyametini anlatmasıdır. Sıra dışı filmde evrenin diğer tarafında esir alınmış Thor çıkış yollarını arıyor fakat çıkış yolu için ihtiyacı olan çekicide yanında değil. Kötü adam Ragrang ise yeni işler peşinde ve gerçekleştirebilir ise Asgardı yıkmayı planlıyor. Tamamen fantastik kurgu olan filde daha fazlasını merak ediyorsanız o zaman filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

 

Filmi İzlemek İçin Neler Yapılabilir?

Film izlemeyi çok seviyor fakat vizyondaki filmleri birçok nedenden ötürü kaçırıyorsanız o zaman yapmanız gereken IMDB adresine girerek filmleri izlemeniz olacaktır. Site içinde Thor 3 filmini de bulabilirsiniz. Ayrıca Thor filmi alt yazılı olarak sunuluyor. Film yüksek kalitede gösterim sunan bu internet sayfasında bu filme doyacaksınız.

Ayrıca Thor 3 izle ve daha fazlasını arıyorsanız bu internet adresinden faydalanabilirsiniz. Kaçırdığınız ve izleyemediğiniz için üzüldüğünüz filmlerin çoğu internet sitelerinde tekrar tekrar izleme şansına sahip olabilirsiniz. Thor filmi son dönemin en başarılı filmleri arasında yer alan filmlerden olmaktadır. Filmde başarılı oyuncularında olması bu filmi izlemek için yeterli bir sebep aslında. Ayrıca çekimi sırasında film tıpkı sinemada izlenen filmler gibi hiç atlanmadan ve sorun yaşanmadan izlenmesi bu konuda büyük avantaj sunuyor.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler