Her hafta yeni filmler vizyona girerken birçok yapıt da en iyi kaliteyle birlikte internet sitelerinde yayınlanıyor. Bu doğrultuda kişiler isterlerse sinemalardan filmleri izliyorlarsa isterlerse de birkaç hafta sonrasına internet sitesinden aynı filmi izleme imkânı buluyorlar. Teknolojideki gelişmeler ile birlikte evlerde de istedikleri ortamı kurabilen kişiler artık çok fazla sinemaları tercih etmiyor. Evinde çok rahat bir şekilde filmleri en iyi kalitede takip edebiliyorlar. Bunun yanı sıra kendilerinin de zorlanması gerekmiyor. En rahat kıyafetleri ile birlikte filmlerini izleyebilirken istedikleri her şeyi yeme şansları da bulunuyor. Bu sebeplerden dolayı da filmtadim.com adresinden herkes filmleri takip ediyor.

Hem Yerli Hem de Yabancı Filmler Anında Sitede

Siteye giriş yapan kişiler sitenin yerli ve yabancı filmlerin tamamını kullanıcılarına sunduğunu görüyor. Bu doğrultuda ilk olarak kişiler ne tarzda bir film izlemek istediklerine karar veriyor ve sonrasında filmleri kategorilere göre ayırmış olan site üzerinden filmleri seçiyorlar. Bu aşamada bazı kişiler sürekli olarak yabancı filmleri izlemeyi tercih ederken bazı kişiler de bizim kültürümüzü ve duygularımızı yansıttığı için yerli yapımlara yöneliyor. Her iki seçenek için de kusursuz bir hizmet sunan internet sitesinde yerli filmler ve yabancı filmler HD kalitesinde izleyicilere sunuluyor. Kişiler görüntü kalitesi ayarını istedikleri gibi yapabilirken dil sorununu da altyazı ya da Türkçe dublaj seçeneği ile çözüyorlar.

 

Yabancı Filmlerde Sorunsuz Dil Desteği

Filmlerin tamamı için Türkçe altyazı seçenekleri bulunuyor olsa da bazı yabancı filmlerde Türkçe dublaj seçeneği olmayabiliyor. Bunun sebebi olarak da filmlerin yeni piyasaya sürülmesi ve dublaj işleminin henüz yapılmamış olması gösteriliyor. Bu sebeplerden ötürü de birçok kişi filmleri altyazılı olarak takip ediyor. 2017 filmleri genel olarak altyazılı olarak takip edilirken bazı kişilerin altyazılı filmler ilk tercihi olduğu için hiçbir sorun yaşanmıyor. Bunun yanında kısa süre içerisinde Türkçe dublajı bulunmayan filmlere de dublajları ekleniyor. Bu sayede kişiler istedikleri filmi istedikleri kalitede ve dil seçeneğinde izleme şansı elde ediyorlar. Bunun için de hiçbir üyelik işlemini gerçekleştirmelerine ya da ücret ödemelerine gerek kalmıyor.

 

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler