2017 yılına günler kala birçok film vizyon da yerini almak için hazırlığını tamamlamış durumdadır. Seyircilerin heyecanla beklediği filmleri seyretme keyfi ise tatlifilm.com da zamanla yerini alacak.

2017 filmleri

2017 yılında seyircisiyle buluşacak filmler arasında seri halini alan ve herkesin keyifle izlediği transformers 5 ilk sırada yerini alıyor. Galaksinin koruyucuları 2 ise bunu takip eden filmler arasında yerini alıyor. Seri halini alan ve seyircinin diğer filmi heyecanla beklediği hızlı ve öfkeli 8 seyirciye kavuşacağı konu heyecanla bekliyor. Bunların yanı sıra 2017 de beklenen yabancı filmler arasında; logan, wonder woman, the mummy, karayip korsanları: ölü adamlar masal anlatmaz, thor: ragnarok ve yüzlerce film yer almaktadır.

 

Seyircinin en çok beklediği filmler

En çok beklenen filmler arasında yerli filmler ve yabancı filmler olmak üzere birçok film vardır. Bunlar arasında; sen benim her şeyimsin, transformers 5: son şövalye, hızlı ve öfkeli 8; kötü çocuk, mumya, biz size döneriz, karanlığın elli tonu, reis, uzay yolcuları, gece hayvanları, galaksinin koruyucular2, dönerse senindir, hayati tehlike, vezirparmağı, recep ivedik5, çalgı çengi ikimiz ve onlarca film yer almaktadır.

 

En iyi yerli filmler

Yerli filmler arasında yine gişe rekorları kıracak filmler yer almaktadır. Bunlar arasında “Recep İvedik 5” milyonlar tarafından beklenmektedir. Daha önceki serilerinde izlenme rekorları kıran filmin yine aynı performansı göstereceği düşünülmektedir.” Recep İvedik 5 “filminin 2017 Şubat ayında vizyona girmesi bekleniyor. 2017 filmleri arasında beklenen filmlerden bir diğeri “Reis” filmidir. Hüdaverdi Yavuz’un yönetmenliğinde çekilen filmin konusu Adnan menderes’in idamın itibaren Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatını anlatan bir filmdir. Şimdiden birçok seyircinin merakla beklediği film ise 3 Mart 2017’de vizyona girecek. Seyirci sayısının milyonlara ulaşacağı düşünülmektedir. 2016’nın son günlerinde vizyona girecek olup 2017ye damga vuracak filmler arasında ise Murat Boz’un başrolünü oynadığı “dönerse senindir” filmi, Tolga Çevik’in yer aldığı “ sen benim her şeyimsin” filmi şimdiden sosyal medyada konuşulanlar arasında ilk sırada yerini alıyor. Vizyonda izleyemediğiniz filmleri rahatlıkla izleyeceğiniz yer ise tatlifilm.com adresi olarak sizlerle filmleri paylaşacaktır.

 

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler