Tomohiro Kawamura ve Yoshihiro Komori adın da ki iki yönetmenin yönetmenlik yaptığı iki bin on yedi yılın da vizyona girecek olan animasyon filmini şu an da sizlere sunuyoruz. Ölümcül Deney 6 izle film o kadar güzel bir şekil de hazırlanmış ki başta çocuklar olmak üzere çok sayı da kişiyi mutlu edecek tarzdadır. Çünkü o kadar başarılı bir şekil de elde edilen bu film yetişkinler tarafından da beğenileceğini düşünüyorum.

Şimdi ister iseniz filmin içeriğine kısa bir şekil de göz atacak olursak. Ölümcül Deney 6 türkçe dublaj izle film de Gamba adın da ki bir çocuk o kadar macera meraklısı ki macera için çok sayı da canından olma konusundan ucuz yırtar. Ama hiç bir şekil de maceraya atılmaktan bıkmaz. Gamba yanın da ki en iyi arkadaşları ile bir gün kendi tasarlamış oldukları araç ile çok güzel bir şekil de gezmeye devam ederler. Devamlılık süreli farklı bir boyut alsa da Gamba bir güç geçirdiği kaza yüzünden hastane de yatmaya kadar gider. Hastane de çok arkadaşı ziyaret için gelmiş olsa da Gamba her ne kadar sıkıcı olursa olsun sıkıcı olan burayı kötülemez.

Çünkü kendi yaptığı hatayı bu şekil de ceza olarak çekeceğini bilmektedir. Ölümcül Deney 6 full izle yani her şekil de kendisine bunu bir ceza olarak görür. Anne babası kazayı duyduğu zaman o kadar korkmuş ki hiç bir şey hiç bir şekil de o aileyi bu kadar korkuya itmemiştir. Her neyse sonucun da ufak tefek yaralar ile kurtulan bu kazadan Gamba artık hayat dersini genç yaşların da almış ve artistlik yapmanın hiç bir işe yaramadığını anlamıştır. Filmin ilerlemek de olan sahnelerin de bakalım ne gibi sahneler sizleri bekliyor. Tekfilmizlehd.com herkese iyi seyirler diler.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler