Nasıl Yani izle bu film ile komedi tufanına hazır olun! Ülkemiz komedi alanında yapılmış olan filmlerin kalitesi tartışmasız üst seviyelerde olmaktadır. Gerek mizah anlayışı gerekse muhteşem bir senaryo ile başarılı başrol kadrosunun etkisi izleyenleri etkisi altında bırakacak başyapıtlar meydana çıkarmaktadır. Ülkemizin komedi alanında en komik ve en usta isimlerinden birisi olan Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Nasıl yani seçeneği ile sizlere sunulacaktır. Yılmaz Erdoğan’ın geçmişten günümüze kadar gelen her komedi filminde olduğu gibi bu filmde de sizleri muhteşem bir komedi klasiği beklemektedir. Etkileyici ve yüz kaslarınızı ağrıtacak bir komedi tufanı yine başarılı başrol oyuncuları ile birleşerek ilk izlediğiniz andan itibaren sizleri etkisi altında bırakacak.

Ve filmin sonuna kadar muhteşem bir tatta sizlere izlenim keyfi sunacaktır. Nasıl Yani full izle Bu denli muhteşem bir komedi başyapıtına güzel isimer bulunuyor. Ülkemizin en usta komedyenlerinden birisi olan Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ve yönetme koltuğuna oturduğu bu komedi filmiyle yine ünlü komedyenlerden oluşan başrol ekibini seyredebileceksiniz. Büşra Pekin, Serkan Keskin, Bülent Emrah Parlak, Şebnem Bozoklu ve Fatih Artman gibi ünlü komedyenlerden oluşan başrol kadrosu ile sizlere işlemi ile muhteşem bir komedi deneyimi sunulacaktır.

3 yıl boyunca kapalı gişe olarak oynanan aynı isimli tiyatro oyununun sinema uyarlaması olan haybeden gerçeküstü aşk filminin konusuna göz atacak olursak. Burada bir çiftin ilk tanışma zamanından ayrıldıkları son noktaya kadar geçen bir süreyi muhteşem mizah örneği ile sizlere 2017 Komedi Filmleri filmi sizlere anlatılacaktır. Gördükleri ilk andan ayrılıklarına geçen sürenin baştan sona olaylı olması bu filmde mizah seviyesini üst noktalara çıkarmaktadır. Komedi alanında gerçekten başarılı bir şekilde isimlerini duyurmuş her bir oyuncu bu başyapıtta bir araya gelerek muhteşem bir komedi tufanı sunmaya hazır olmaktadırlar. Filmi hd ve full hd seçeneği ile hdfilmkablosu.com adresinden izleyebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler