Robot Adam (Bicentennial Man) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Robot Adam (Bicentennial Man) filminde teknolojinin oldukça gelişmiş olduğu bir çağdayız. Teknoloji o kadar gelişmiştir ki robotlar artık hayatımızın içine kadar girmiştir. Richard Martin, ailesine yardımcı olması için NDR-114 robot alır. Yeni aldıkları robot aslında diğer robotlar gibi değildir. Oldukça yaratıcı bir robottur. Yani bir nevi yapay bir zekaya sahiptir. Ailemiz bir zaman sonra bu robotu kendi aile bireylerinden biri olarak görmeye başlar. Richard bir süre sonra özgürlük ile sorular sormaya başlayan bu robotu gitmesi için özgür bırakır. Uzun yıllar boyunca özgür bir hayat suran robotumuz Richard'ın ölümünün ardından dünya üzerinde kendisi gibi olan robotları aramaya başlar. Bir süre sonra tanıştığı bir bilim adamı onu tıpatıp insana benzeyen bir robota dönüştürür. Bu saatten sonra robotumuz bir insan gibi olabilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.Yazar Yorumu

Robot Adam (Bicentennial Man) filmini eğer hala izlemediyseniz direk açın izleyin. Sizi oldukça güzel ve içinizi ısıtacak bir hikaye bekliyor. 1999 yılı yapımı olması da sizi hiçbir şekilde yanıltmasın. Zamanın ilerisinde bir yapım. Gerek senaryo gerekse de oyunculuklar her şeyi ile dört dörtlük bir film. Sevgi, aşk, sadakat, insan olmak gibi pek çok konu filmde çok güzel bir şekilde işleniyor ve seyirciye sunuluyor. Dönemine göre ele alırsak o dönemin en iyi bilim kurgu filmlerinden bir tanesi diyebiliriz. Tabi Matrix'i işin içine katmazsak. Geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz Robin Williams da film de harika bir oyunculuk sergilemiş. Kendisi çok sevdiğim bir oyuncudur. Arada kendisini anmak için filmlerini açıp izliyorum. Her filmi gibi bu da Robin Williams'ın en güzel filmlerinden bir tanesi. Kesinlikle izlemenizi öneririm.

Filmden Kareler

Bicentennial Man Andrew-0-1280-0-1024 bicentennial-man-original MakingAFace2 maxresdefault

Robot Adam (Bicentennial Man)
Senaryo7.8
Oyunculuk8
Efekt7.7
Akıcılık7.6
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler