Düğün Dernek 2 hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

İlk filmin devamı niteliğinde bir komedi filmi.Ekibimiz aynı İsmail,Çetin,Fikret.İlk filmde İsmail'in oğlunu evlendirme çabasına girişen ekibimiz bu işte çok çetrefilli yollara başvuruyorlar başlarına olur olmadık bir çok şey geliyor fakat elinde sonunda başarıyorlar.Bu seferki filmde de İsmail'in torunun sünnetini konu alıyor. 3'lümüz İsmail'in torununu sünnet ettirebilmek için çeşitli entrikalar çeviriyor ve bu sefer başarılı olma yolunda daha komik bir şekilde ilerliyorlar. Fikret'in yine gerekli gereksiz çıkışları ve sürekli başına olay açması filmde güzel tad katıyor.Yazar Yorumu

Ben bu ekibin ilk filminden çok umutluydum. Gülmekten gözümden yaş gelmesini beklerken hafif bir sırıtmayla geçiştirdim.Bazı yerler gerçekten güzel ve ince esprilerle geçmiş ama bu ekibin çıkardığı 2 dizi çıtayı öyle yükseltti ki benim için bu sadece duraksama devriydi.Şimdiki film biraz daha komik içindeki espri yelpazesi genişletilmiş. İlk filme olan ilginin üzerine çıkıldığını düşünmüyorum. Tamam komik ve güzel film fakat ilk filmin konusu pek sevilmemişti bu filmde de aynı konunun ısrarla sürdürülmesi biraz seyirciyi üzdü gibi. Tavsiye ederim herkes izlesin.

Filmden Kareler

düğün dernek 2 filmden kareler düğün dernek 2 film eleştirisi düğün dernek 2 sünnet yorumları düğün dernek 2 sünnet

Düğün Dernek 2: Sünnet
Senaryo7.5
Oyunculuk8.5
Akıcılık8
Efekt7
7.810 üzerinden
Okuyucu Oylaması: (6 Oylar)
8.9

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. merve

    eğlenceli bir iki saat geçirmek isteyen, sinemaya çok derin anlamlar yüklemeyen kişilerin sevebileceği ve de çokça eğlenebileceği bir film.

    Cevapla
  2. Selman

    öğretmenin oyunculuğuna bitiyorum. kardeş payında da bu kadar tatlı bir mafya olamaz dedirtmişti bana. film güzel bence.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler