Sizlere bu yazımızda Dirty Grandpa hakkında olan teknik bilgiyi ve Dirty Grandpa hakkında olan film yorumumuzu paylaşacağız..

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Evliliğe hazırlanan Jason ve dedesi yani eski asker emeklisi olan büyükbabası bir tatil yolculuğu yaparlar. Bu tatil bahar tatilidir ve tatili daha güzel bir şekilde geçirmek adına Florida'a giderler. Damat olmaya ve evliliğe hazırlanan Jason'u bu tatilde zorlu süreçler bekler yani bazı sınavlardan geçer.Yazar Yorumu

Dirty Grandpa yani pis, kirli büyükbaba demek. Eğlenceli ve bir o kadarda maceralı olan Dirty Grandpa nadir bulunacak komedi filmlerinden bir tanesi diyebiliriz, en azından biz filmin fragmanından bunu anladık. Dirty Grandpa, 22 ocak 2016 tarihinde sinemalarda yerini alacak ve aldığı gün ülkemizde olmasada diğer yabancı ülkelerde büyük rekorlar kıracağa benziyor. Ben filmi eski romentik komedi adlı film serisine benzettim, izlenebilir ve keyif bir film olacağına inanıyorum. Benim bu film için olan puanım 10 üzerinden 8.8! Filmin senaristliği John Philips'e ait unutmayalım ve bu senaristin daha önce neleri ortaya çıkarttığına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Filmden Kareler

421653.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. mert

    zac efrona bak sen ya, disney müzikalinden robert de niro gibi biriyle oynamaya. hayat işte

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler