Danny Collins filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

Vizyon Tarihi: 27 Mart 2015

Yönetmen : Dan Fogelman

Oyuncular : Al Pacino , Annette Bening , Bobby Cannavale

Yapım Yılı – Yeri :  2015 – ABD


Tanıtım :

Dünyaca ünlü bir müzisyenin orta yaşlarındaki gerçek yaşam öyküsünden beyazperdeye uyarlanmıştır. Film Rock yıldızı Danny geçmişi ile yüzleşmesini konu alıyor.

Çılgın bir hayat yaşamış ve elde ettiği bütün imkanları sonuna kadar kullanmış olan 70′ lerin ünlü rock yıldızı Danny artık yaşlanmış ve o şanlı , parıltılı şöhret günlerini bir kenara bırakmıştır. Menajerinin 40 sene önce yazdığı mektup üzerine son kez bir beste yapmaya karar veren yıldız geçmişteki hatalarını düzeltmeye ve hayalini kurup yapamadığı şeyleri gerçekleştirmeye karar vermiştir.


Yorum :

Çok hoşuma giden bir film olmuş . Az aksiyonlu , insanı yormayan , insanı mutlu eden ve rahatlatan bir film. Genelde bu tarz filmleri izlemeyi aksiyon filmleri izlemeye yeğlerim çünkü insanı yormak veya insanda kırıp dökme hissi uyandırmak yerine insanı düşündürüp yaratıcılık hissi uyandıran filmler bence daha güzel. Film 27 Mart’ta sinemalarda olacak. İzleme fırsatım olursa gitmeyi de düşünüyorum. İzlemenizi tavsiye ederim.


Yazının Amacı :

Bu yazımızda Danny Collins filmi nasıl ? , Danny Collins izlenir mi ?, Danny Collins Filmi Konusu Nedir ? ,Danny Collins Filmi Yorumları,Danny Collins filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Danny Collins
Senaryo7.7
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.8
Efekt7.5
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler