Dehşet Odası (Green Room) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Dehşet Odası (Green Room) filminde bir Punk Rock grubu olan The Aint's Rights isimli müzik grubu pek çok mekanda konser vermektedir. Grup almış olduğu bir karar ile Oregon'daki bir ormanlık alanında yer alan bir bara konsere gitmeye karar verirler. Bu barda konserlerini oldukça güzel bir şekilde verirler ve konseri sonlandırırlar. Fakat konserin ardından sahnelerinin arkasında bir kadın cesedi ile karşılaşırlar. Mekanın sahibi oldukça acımasız ve sadist bir kişidir. Gitmiş oldukları bu mekanın sahibi bu cinayeti tek şahitleri olan bu müzik grubunun öldürülmesi için emir verir. Müzik grubunun üyeleri mekan sahibi ve onun adamları tarafından abluka altına alınan bir odada tüm gece boyunca hayatta kalma mücadelesi vereceklerdir.Yazar Yorumu

Dehşet Odası (Green Room) filmi orta karar bir gerilim filmi. Filmin konusu güzel, oyunculuklar da oldukça başarılı fakat filmin ilk yarım saati biraz sıkıcı geliyor. Aynı zamanda filmi altyazılı izlerseniz içerisinde pek çok küfür de barındırdığının da farkına varırsınız. Filmin oyuncu kadrosunda X-Men filminde de rol almış olan Patrick Stewart yer alıyor. Filmi izlememdeki en büyük etkenlerden bir tanesi de o oldu diyebilirim. Filmde oldukça değişik bir karakter ile karşımıza çıkıyor. Patrick Stewart'ı daha önce bu tarz bir rolde görmemiştim. Beklentinizi filmden çok yüksek tutmayın. En başta dediğim gibi orta karar bir gerilim filmi.

Filmden Kareler

960 GR4 maxresdefault (1) maxresdefault

Dehşet Odası (Green Room)
Senaryo7.6
Oyunculuk7.8
Akıcılık7.2
Efekt7.3
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler