Sırdaş Radyo (Talk Radio) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini, yapım yılını ve filmden kareleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sırdaş Radyo (Talk Radio) filminde Barry radyo kanalının en çok ilgi gören programının sunucusudur. Programa dinleyiciler telefonla katılırlar ve Barry sorular sorarlar. Barry ise onların oldukça aşağılayıcı bir şekilde laflar sokar. Fakat Barry o insanlara gerçekleri söylemektedir. İnsanlar da onu anlamamaktadır. Tüm bunlara rağmen Barry'nin gelen konuklara ve telefonla bağlanan dinleyicilere çekinmeden içinden ne geliyorsa onları söylemesi insanların hoşuna gider. Program ülkenin en çok dikkat çeken ve dinlenen radyo programlarından bir tanesi olmuştur.Yazar Yorumu

Arada 70'lerden ve 80'lerden filmleri izlemeyi seviyorum. Çok güzel filmleri de izlemiş oluyorum böylece. Bu da o güzel filmlerden bir tanesi. Toplumla ve insan ilişkileri ile ilgili seyirciye çok ilginç mesajlar gönderen bir film. Filmin en dikkat çeken tarafı ise Eric Bogosian harikulade oyunculuğu olmuş. Bence baş roldeki bir karakter için oldukça doğru bir seçim olmuş. Çünkü gerek ses tonu ile gerekse de oyunculuk konusundaki yeteneği ile doğru bir seçim olduğunu filmi izlerken anlıyorsunuz. Filmde Barry'nin dinleyiciler ile yapmış olduğu konuşmalar çok ilgi çekiciydi. İzlerken bu konuşmaları dinlemek çok hoşunuza gidiyor. Çünkü Barry diğer radyo sunucuları gibi değil. Onlardan çok daha farklı. Diğer sunucular kendileri gibi değil halkın istediği gibi biri oluyorlar fakat burada durum tam tersi. Barry halkın istemediği biri haline geliyor. Hatta dinleyici ondan nefret ediyor. Tüm bunlara rağmen de herkes onu dinlemeye devam ediyor. Finali ile beni oldukça şaşırtan ama ayrıca oldukça anlamlı bir mesaj ile filme nokta koyan anlamlı bir film. Filmin 1988 yapımı olması sizi yanıltmasın. Seyirciyi sıkmayan güzel bir film.

Filmden Kareler

Sırdaş Radyo
Senaryo7.8
Oyunculuk8.1
Akıcılık7.6
Efekt7.3
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. senem

    Konusu gerçeğe yakın görünüyor.İlginç ve filmi anlatan bir film ismi var. Önce isimle dikkati çekiyor.Konuyu okuyunca film cazip hale geliyor.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler