Sıkıysa Yakala (Catch Me If You Can) filminin eleştirisini, oyuncu kadrosu, vizyon tarihi, fragmanı, yönetmeni ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sıkıysa Yakala (Catch Me If You Can) filminde henüz daha 18 yaşına gelmeden dünyanın en çok aranan suçlular listesine girmiş olan Frank Abagnale Jr 'ın hayatı anlatılıyor. Tom Hanks ve Leonardo Di Caprio gibi dünyaca ünlü usta isimlerin yer aldığı filmde avukat, doktor ve pilot gibi pek çok role girerek insanları dolandıran Frank ile onun peşinden kovalayan Ajan Carl'ın muhteşem kapışmasına tanıklık edeceğiz. Yapmış olduğu sahte çekler ile onlarca ülkede dolandırıcılık yapmaya başaran Frank tüm dünyada aranan en genç dolandırıcılardan biri olmuştur.Yazar Yorumu

Sıkıysa Yakala (Catch Me If You Can) filminin ilk dikkat çeken kısmı muhtemelen oyuncu kadrosudur. Tom Hanks ve Leonardo Di Caprio gibi iki muhteşem ismi bir arada görmek tüm sinemaseverlerin isteyeceği bir şeydir. Oyunculuk konusunda yorum yapmak istemiyorum zaten bu iki isimden kötü bir performans çıkması çok zor. Filmde daha Leonardo Di Caprio'yu izliyoruz. Tom Hanks'te onun peşinden giden iyi adamımız. Filmdeki Frank karakterinin gerçekte yaşamış olduğunu bilmek gerçekten çok ilginç bir duygu. Her ne kadar insanları dolandırmış olsa da genç yaşına rağmen böylesine dolandırıcılıklar yapmak gerçekten bir zeka işi diyebilirim. Yapmış olduğu dolandırıcılıklar öyle ufak tefek dolandırıcılıklar değil tabi ki de. Şu an yapmış olduğu dolandırıcılıkları ve gittiği ülkeleri yazmaya kalksam birkaç saatimi alır herhalde. Hala izlemediyseniz kaçırmayın derim.

Filmden Kareler

1462403683493 catch_me_if_you_can catch-me-if-you-can catchmeifyoucanpic catch-me-if-you-can-tom-hanks

Sıkıysa Yakala (Catch Me If You Can)
Senaryo8
Oyunculuk8.3
Akıcılık8.1
Efekt7.9
8.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler