Kod 999 (Triple 9) filminin oyuncu kadrosu, vizyon tarihi, fragmanı, yönetmeni ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Kod 999 (Triple 9) filminde Amerika'nın Atlanta şehrinde yaşayan Michael oldukça derin ve karanlık işlere bulaşmış biridir. Kendisi ile birlikte olan arkadaşı ve ayarlamış olduğu iki polis ile bir bankanın kasasında yer alan oldukça değerli bir şeyi ve paraları çalarlar. Oldukça iyi düşünülmüş bir planın sonucunda amaçlarına ulaşırlar ve polise yakalanmazlar. Çalmış oldukları bu kasadaki bilgiler oldukça güçlü bir Rus mafya babasının hapisten çıkmasını sağlayacak çok önemli bilgilerdir. Michael'ın böylesine bir tehlikeye kendisini atmasındaki en önemli faktör oğludur. Diğerleri para için bu işi yaparken o oğlu için bu işin içine girmiştir. Bir süre sonra mafyanın onlardan bir görev daha istemesi ile her şey daha da karmaşık bir hal alacaktır.Yazar Yorumu

Kod 999 (Triple 9) son dönemde izlediğim en sağlam suç filmlerinden bir tanesi. Olayların işleyişi oldukça gerçekçiydi. Anlatılan olay örgüsü içinde hem aksiyonu hissediyorsunuz hem de bazen geriliyorsunuz. Filmi izlerken hiç beklemediğiniz şeyler bir anda olabiliyor. Polis kılığına girmiş suçlular, mafya, eski askerler, uyuşturucu, para gibi pek çok konu filmin içerisinde bizlere aktarılıyor. Filmin kadrosu da oldukça geniş ve sağlam. Sevdiğim pek çok oyuncu filmin oyuncu kadrosunda. Resmen yıldızlar geçidi gibi bir kadrosu var diyebilirim. Woody Harelson, Chiwetel Ejiofor, Kate Winslet, Casey Affleck, Anthony Mackie ve Norman Reedus gibi daha pek çok ünlü isim filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Filmde beni en çok şaşırtan şey Kate Winslet'in oynadığı rol oldu. Filmi izlemeden önce oyuncu kadrosuna bakmamıştım. Sonra bakınca gördüm ki meğersem mafya babasının karısı rolünü Kate Winslet oynuyormuş. Onu ilk defa bu kadar değişik bir rolde gördüm ve rolünün hakkını da fazlasıyla vermiş diyebilirim. Görünüş olarak baya bir değiştirmişler. Sağlam bir suç filmi izlemek istiyorsanız kaçırmayın.

Filmden Kareler

5756 REEDUS_Triple9 triple9d-xlarge triple-9-movei-chiwetel-ejiofor-kate-winslet-review

(Left to right) Woody Harrelson and Casey Affleck in TRIPLE 9.

Kod 999 (Triple 9)
Senaryo7.9
Oyunculuk8
Akıcılık7.6
Efekt7.7
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler