Dehşet Kapanı (The Cabin in the Woods) filminin konusunu, oyuncularını, fragmanını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

5 arkadaş birlikte bir tatile çıkarlar. Arkadaşlarının bir ev aldığını ve çok güzel bir göl kenarında olduğunu öğrenirler. Onlar için tuhaf bir mekan olsa da takılmak için on numara mekandır. Yolda bir kaç tuhaf olayla karşılaşsalar da eve vardıklarında bu tuhaflıklar daha fazla artmaya başlar. Aslında bir senaryonun parçasıdırlar ve kendi ölümlerini kendileri kurgulayacaklardır. Evin bodrumunda bulunan bir çok nesne farklı olayları tetiklemektedir. Onları izleyen insanlar ise soğukkanlı bir şekilde bahisler yapıyordur. Bir kehanete giderek sırayla öleceklerinden habersiz bir şekilde eğlenirler fakat akşam karanlığı çöktüğünde ölüm üzerlerine çökecektir.Yazar Yorumu

Tuhaf korku filmlerini çok severim. Cinli minli olmasından ziyade altında gizemli hikayelerin yattığı ve sağlam bir kurgu barındıran filmler her zaman bana daha kaliteli gelmiştir. Dehşet Kapanı filmi kehanete göre belirli insanların sıra ile ölmesini konu alıyor. Senaryoyu filmin konusunda anlatmaya çalıştım. Daha fazla hikayeyi berbat edecek ve filmdeki bütün gizemi ve film keyfinizi kaçıracaktır. Fakat filmin sonuna geldiğimizde bütün beklentileriniz yerle bir olacak. Genel olarak çok güzel ilerleyen filmin sonunu çok saçma bir şekilde bağlamışlar. Bütün hikaye on numara akıyorken ve senaryonun güzelliğinize kendiğinizi kaptırdığınız anda sona geliyorsunuz ve hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Yine de senaryo çok güzel, oyuncuların performansları çok iyi ve filmin akıcılığı sağlam. Korku filmi, bilim kurgu hatta fantastik film severler için izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Dehşet Kapanı (The Cabin in the Woods)
Senaryo6.8
Oyunculuk6.5
Akıcılık6.6
Efekt6.4
6.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler