Louder Than Bombs filminin teknik bilgisini , oyuncularını ve konusunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Filmde ele alınan ailemiz trajik bir şekilde Isabelle'i kaybederler ve bunun ardından aile yavaş yavaş dağılmaya başlar. Ölümünün ardından üç yıl geçen İsabelle için yapılan bir sergi hazırlığı ile aile tekrar bir araya gelir. Bu fotoğraf sergisiyle ailenin büyük oğlu Jonah'ın eve dönmesi sağlanır. Ailenin tekrar bir araya gelmesiyle beraber baba Gene iki oğlun arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmeye çalışır. Yönetmen Joachim Trier'in üçüncü uzun metrajlı ve dili İngilizce olan ilk filmidir ve aynı zamanda film, 2015 Cannes Film Festivalinde gösterime girdi.Yazar Yorumu

Louder Than Bombs, belki de inanılmaz bir senaryoya sahip olmayabilir. Ama film içinde sizler için bir araya gelen onlarca "vay canına!" gözler önüne serilmiyor da değil. Isabelle Huppert, Gabriel Byrne, Jesse Eisenberg gibi harika oyuncuların bir araya geldiği filmde oyunculuklar, filmi olduğu noktadan çok daha yukarılara taşıyor ve sizleri izlendiği sırada kendine hayran bırakmayı başarıyor. Filmin çekiminden, montajından, her karesinden ayrı bir sanat akıyor dersek çok da yanlış olmaz. Zaten Joachim Trier dendiğinde de akla biraz da bu gelmiyor mu? Filmin 2015 Cannes Film festivalinde gösterime girmesi de sebep olan en büyük etken de bence buydu. İnsanların hayatta kaçındığı çoğu duyguyu da işleyen film, biraz damarınıza basacak; Demedi demeyin. İyi seyirler!

Filmden Kareler

louder-than-bombs-poster02
louder-than-bombsbellaarticle-0-211C511500000578-127_634x570louder-than-bombs

Sessiz Çığlık (Louder Than Bombs)
Senaryo7
Oyunculuk7.9
Akıcılık7
Efekt7.1
7.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
9.6

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler