Katil (The Iceman) filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Katil (The Iceman) filmi biyografi, dram ve gerilim türünde. Filmde yer altı örgütlerinin en tehlikeli seri katillerinden bir tanesi olan Richard Kuklinski'nin hayat hikayesi anlatılıyor. Richard küçüklüğünden itibaren bu yer altı dünyasının pis işlerine bulaşmıştır. Yer altı dünyasının önemli adamlarından bir tanesi Richard'ı ufakken yanına alır ve karanlık işlerini halletmesi için her zaman onu görevlendirir. Amerika Birleşik Devletleri'nin pek çok bölgesinde işlenen suç ve cinayetleri Richard'ın işlediği görülünce hem polis hem de düşmanları onun peşine düşer. Richard'ın aynı zamanda da bir ailesi vardır. Ancak ailesi Richard'ın gerçekte nasıl işler ile uğraştıklarını bilmiyorlardır. Richard Kuklinski'yi bu durum karşısında ne bekliyordur? Buz gibi bir adamın, buz gibi hikayesi.Yazar Yorumu

Katil (The Iceman) filmi pek çok açıdan başarılı bir film. Film geçtiği her dönemi o döneme uygun bir şekilde güzelce seyirciye aktarıyor. Bundaki en büyük etken tabiî ki de yönetmen. Film bir biyografi filmi olduğu için oldukça gerçekçi bir havada devam ederken o gerçekçiliğin verdiği etki ile birlikte aynı zamanda gerilim de filmdeki ortama dahil oluyor. Kuşkusuz filmdeki en büyük başarı filmin baş rolünde yer alan Michael Shannon'a ait. Muhteşem ötesi, kusursuz, hayran kalınacak bir oyunculuk performansı sergilemiş diyebilirim. Film sadece bu güzel oyunculuk için bile izlenebilir. Ayrıca yıllar ilerledikçe değişen dönem makyajları da fazlasıyla iyiydi. Biyografi ve de gerilim filmlerini sevenler için kesinlikle önerebileceğim bir yapım.

Filmden Kareler

Katil
Senaryo7.8
Oyunculuk8.1
Akıcılık7.3
Efekt7.1
7.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler