Hain (Our Kind of Traitor) filminin konusunu,oyuncularını,fragmanını,özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Hain filmi John le Carre'nin ünlü romanı olan Our Kind of Traitor'in sinemaya uyarlanmış halidir. Filmin yönetmenliğini Susanna White yaparken oyuncu kadrosunda ise Ewan McGregor, Stellan Skarsgård ve Damian Lewis gibi isimler yer alıyor. Film gerilim dolu polisiye senaryosu ile oldukça ilgi topluyor. İngiliz Gizli Serivis ile Rus Mafyasının aralarındaki çatışmalar gitgide alevlenir. Gizli gizli yürütülen oyunlar iyice içinden çıkılamaz bir hal almaya başlar. Bir çift bu çatışmaların ortasına yem atılarak Rus'ların oyunları bozulmak istenir fakat çift iki tarafa da güvenmemektedir. İçinden çıkamadığı sinsi planlara alet olan Perry ister istemez bu işi bitirmek zorundadır. Yinede güvenliği için sığınma hakkı ve korunma talep eder. Yine de bu çatışma içerisinde kimin ayakta belli olmaz.Yazar Yorumu

Film çoktan internete düştü ve ben izleme şansını buldum. Bazı ülkelerde erken vizyona girdiği için internete düşmesine şaşmamak gerekli. Ülkemizde 22 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek film ilk başlarda biraz hızlı ilerleyip sizi bir anlaşılmaza sürüklese de zamanla bütün taşlar yerine oturmaya başlayacak ve keyifli bir serüvene atılacaksınız. Bir yanınızda gerilim bir yanınızda aksiyon diğer bir yanınızda ise karmaşık sorularla kendinizi bulacaksınız. Senaryosunun çok satan bir kitaptan alması filmin senaryosunun ne kadar sağlam olduğunu ispatlar nitelikte. Aksiyon , polisiye film sevenler için izlemeleri gereken son zamanlarda çıkan filmlere nazaran iyi diyebileceğim bir film. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Hain (Our Kind of Traitor) Film Yorumları Hain (Our Kind of Traitor) Konusu Hain (Our Kind of Traitor) Vizyon Tarihi

Hain (Our Kind of Traitor)
Senaryo6.7
Oyunculuk6.5
Akıcılık7
Efekt6.1
6.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
6.1

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler