Reklamsız film sitesi mi olur sorunun cevabı artık evet, neden olmasın. Filmblr.com isimli henüz yeni diyebileceğim film sitesi size film keyfinizi kesintisiz yaşatmak için rahatsız edici reklamları, kenardan köşeden fırlayan pop-upları falan kullanmıyor. Sürekli reklamla bölündüğünde televizyondan izlemekle ne farkı kalıyor ki zaten internetten film izlemenin. Şahsen ben televizyonda film izlerken izlemek zorunda bırakıldığım reklamlardan aşırı derecede rahatsız olduğum için interneti tercih edenlerdenim. Sizde bendenseniz bu site tam bizim için düşünülmüş.

Eğer istediğiniz filmi sitede bulamadıysanız fakat reklamsız ve kesintisiz izlemek istiyorsanız sitede “film istek” bölümüne istediğiniz filmi yazıyorsunuz ve 24 saat içerisinde siteye ekleniyor. Site sürekli aktif ve her gün yeni filmlerle güncelleniyor. Oldukça geniş bir kategaori yelpazesi var filmler için, ve her kategoride en iyi filmleri görmek mümkün. Eski, yeni her yıldan en unutulmaz ve herkesin kesinlikle izlemesi gereken filmlerin hepsinin toplandığı bir site.

Boş vakitlerinizi geçirmek için elinizin altında filmblr.com olması yeterli siteye girip size uygun kategorilerden film seçip kesintisiz film istediğiniz kadar sürdürebilirsiniz. Ayrıca eğer yeterince istek olursa yakında dizi bölümüde açılacak ve en iyi yabancı dizilerede buradan ulaşabileceğiz. Geçtiğimiz günlerde izlediğim American Beauty romantik filmini duymuş olabilirsiniz daha önce. Tam bir klasik. İnternette yüksek kalitede bulamadığım için sürekli erteliyordum ve filmblr.com ‘da gördüğümde izlemeye karar verdim, hem yüksek kaliteli hemde kesintisiz bir şekilde izledim ve aşk filmi aşıklarına kesinlikle tavsiye edebilirim.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler