Karısı ve bebeğiyle mutlu bir hayat süren iş adamı Oh Dae adın da ki bir kişi bir gün evinin önünden kaçırılır. Bu durumu hiç kimse görmemiş olması biraz dikkatsizlik gerektirdiğini açık ve açık belirtmektedir. Hep Yek 2 izle uyandığın da kendini özel yapılmış bir hücre de bulur. Bu hücre de ise hiç bir şekil de kurtulabilecek gibi görünmese de elin de ki tüm kozları kullanır. Karısının öldürüldüğünü öğrenen Dae adın da ki kişi, 15 yıllık tutsaklığın ardından serbest bırakılır.

Hep Yek 2 hd izle serbest kaldığı zaman da karısını öldüren kişilerden hesap sormak adına çok ama çok kişiyi de rezil ettiği gibi suçsuzları da suçlu olarak göstermiştir. Oh Dae adın da ki kişi eşini öldüren kişileri bulacağına dair yemin etmiştir. Mutlu hayatını yok eden adamdan intikam alacaktır. Bir Japon lokantasın da tanıştığı Mido, intikamını alması için ona yardım sözü verir. Sözün de durmak adına da çok çaba göstermek istese de hiç bir şey hiç bir şekil de elin de değildir.

Daha sonra ortaya çıkan Evergreen lakaplı bir adam ona 5 gün için de neden hapis edildiğinin nedenini bulmasını aksi takdirde Mido adın da ki kişiyi de öldüreceğini söyler. Hep Yek 2 full izle oh Dae adın da ki o kişi de, hapsedilmesinin ardın da ki gerçeği bulur. Bununla beraber başka bir gerçeği de. Bu ortaya çıkan bilgileri artık tamamen kanıtlamak adına da büyük operasyonlar yapıyor olsa da sonuca daha ulaşamamıştır. Ama sonuca çok iyi bir şekil de yaklaşmıştır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Tekfilmizlehd.com herkese iyi seyirler diler.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler