Balthazar Blake adın da ki bir kişi ve Manhattan modern dünyasın da usta bir sihirbazdır. Dönerse Senindir izle bu sihirbaz o akdar başarılı gösteriler elde etmektedir ki hiç bir şey hiç bir şekil de hiç bir yer de fark edilmeyecek tarzdadır. Bu kişiler tüm şehri Maxim Horvath adın da ki kişiden korumaya çalışmaktadır. O kişi bu şehre zarar vermek istemek de olsa da bu sihirbaz ve çırağı çok sayı da gösteri ile o adamın aklını aklından almaktadır.

Dönerse Senindir full izle bu yüzden de ellerin de ki tüm bilgiler her zaman olduğu gibi bu gün de olumlu bir şekil de devam etmektedir. Bunu yalnız yapamayacağı için Dave Stutler gibi bir ismi de yanına alır. Bu adam da her zaman olduğu gibi yanın da ki bu kişi, ilk bakışta ortalama bir tiptir. Bu tüp ile hiç bir şey elde edemeyecek olsa da bu zeka ile her şey elindedir. Ancak kendisinin, isteksiz hamisi gibi gizli potansiyeli vardır. Dave, ona sihirbazlık sanatına dair her türlü eğitimi verir. Sonrasın da bu iki benzemez ortak, Horvath ve karanlığın güçleri, ortalığı talan etmeden önce onları durdurmak zorundadırlar.

Bu zorun da oldukları olaylar ise onları başlı başına etkileyecek tarzdadır. Film izle bu sıra da Dave, hayalin de ki kız olan Becky gibi bir ismin de kalbini kazanmanın da mücadelesini vermek durumundadır. Bu verecekleri durum ise onların hayatını etkilemese de zekaların da büyük bir çaplı değişiklik elde edecektir. Bakalım ne gibi sahneler sizleri bekliyor. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Çünkü filmi anlattığımız gibi de izleme kolaylığı sağlayacaksınız. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler