Joe Doucett adın da ki bir çok kişinin kahramanı olan kişi kaçırılır ve dış dünyayla hiç bir iletişiminin olmadığı karanlık bir yere götürülür. Dağ 1 izle o adam aslın da bir kaç saat sonra kendisinin bırakılacağını düşünse de hiç bir şey hiç bir şekil de hiç bir zaman düşündüğü gibi değildir. Bu karanlık oda da neden kaçırıldığını dahi bilmeden yirmi yıl boyunca tutsak edilir. O oda sürekli olarak o adamın üstüne bir kuvvet uyguladığı için adam artık hayattan bıkmış.

Ve hiç bir beklentisi kalmadığı için de düşkün kalmıştır. Hiç bir kurtulma umudu kalmamışken televizyondan gösterilen bir haber de karısının öldürüldüğünü ve baş şüpheli olarak arandığını öğrenir. O adam bu durumu öğrenince hiç bir beklenti için de olmadığı için her şey farklı bir boyut altına girer. Dağ full 1 izle çünkü o adam artık eşinin katilini bulmak için canını dahi ortaya koymaya hazırdır. Hesap günü gelip dışarı çıktığın da öncelikli amacı karısının katillerini ve kendini kaçıranları bulup esaslı bir intikam almaktır. Ama şu an da amansız bir şekil de mücadele için de olan bu adam artık o katilin kimliğini bulmuştur.

Ne var ki soruşturmaya başladığında zannettiği kadar özgür bir adam olmadığını ve tuzaklarla dolu bir suç ağına karşı zorlu bir yoldan geçmesi gerektiğini anlar. Dağ 1 hd izle anlamış olduğu bu durum karşısın da ise hiç bir şey hiç bir şekil de hiç bir yer de kendi başına bir şey yapamayacak. Bu kişi ise verdiği mücadele karşısın da zararlı olarak da bu işten olumlu olarak kurtulur. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler