Bu yazımızda sizler için Vacation yani Türkçe ismiyle Tatil Zamanı adlı filmi inceledik. Keyifli okumalar.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen : ,

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

John Francis Daley ve Jonathan M. Goldstein'in yönetmen koltuklarında oturduğu filmimizde klasik diyebileceğimiz bir amerikan ailesini adından da anlaşılacağı gibi bir tatil serüveninde seyrediyoruz. İşinde çok başarılı olmayan bir baba, hayatından eskisi kadar memnun olmayan güzel bir anne, ezik büyük erkek kardeş ve tam bir fırlama olan küçük erkek kardeşin başlı başına komedi film olabilecek bir arabayla tatile çıkmasına şahit olacaksınız.Yazar Yorumu

Bizim ülkemizde doğan görünümlü şahin ne ise, Vecation filminin türü de onun gibi bir şey. Çünkü o tatlı afişi size Adam Sandler'ın aile komedilerini hatırlatabilir. Durun! Yanılıyorsunuz. Çünkü -Türkçe ismiyle- Tatil Zamanı neredeyse her on dakikada bir hiç de aşırı kaçmayan her daim dozunda cinsel espiriler içeriyor. Bana kalırsa bazı noktalarda gereksizdi. Ama yine de çoğu yerinde gerçekten güldüm. Yine de küçük kız kardeşimle izlemek istemeyeceğim bir filmdi. Manyak bir arabayla 4000 km'lik bir yola çıkan ailemizin her karakteri de birbirinden eğlenceli. Erkek kardeşlerin birbiriyle olan diyalogları. Anne ve babanın komik cinsel etkileşimleri... Film başından sonuna kadar orijinalliğini koruyan komedi unsurlarıyla dolu. Sıkıldığım bir akşamı tersine çevirmek isteseydim kesinlikle bu filmi izlerdim.

Filmden Kareler

29VACATION-facebookJumbo

thumbnail_22082

Vacation-Movie-Review-Image-2

Vacation
Senaryo6.9
Oyunculuk7.8
Akıcılık7.8
Efekt7
7.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorumlar

  1. Leyla

    Bu filmi ilgiyle izledim.Komik sahneleri çok.Ülkemizde de aynı komedinin cinsel içerikli espiriler yaparak daha iyi olacağını düşünüyorlar.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler