Ayı Teddy 2 filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 10 Temmuz 2015

Yönetmen : Seth MacFarlane

Oyuncular : Mark Wahlberg , Seth MacFarlane , Amanda Seyfried

Tür : Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – ABD

IMDB :  7

Tanıtım

Ted artık kendi hayatını kurmuş ve Tammy ile evlenmiştir. Mutlu bir evlilik kuran Ted ‘in başı sıkıntıdan kurtulmaz. Uzun bir süre sonra baba olmak isteyen Ted can dostu John’dan kendisine sperm bağışlamasını rica eder. John’u ikna ettikten sonra herşey yolunda gitmektedir fakat sperm bankasından gelen bir haberle işler karışır. Sperm bağışıyla baba olabilmesi için insan olduğunu mahkeme önünde kanıtlaması gerekir.  Diğer insanlar gibi haklara sahip olduğunu ruhunun ve kalbinin  diğer insanlar gibi olduğunu ABD mahkemelerinde uzun uğraşlar sonucu kanıtlaması gerekmektedir.

Yazar Yorumu

İlk filmiyle gülmekten yarıldığım müthiş bir filmin devamı geldi. Hiç bu kadar sevineceğimi ve şaşıracağımı düşünmezdim. Çok mutlu oldum. İlk filmdeki o müthiş senaryo o müthiş oyunculuk bu filmde de mevcut görünüyor. Bir ayıcıktan beklemeyeceğiniz neredeyse her şeyi bu ayıdan bekleyebilirsiniz. Edepsizlik , esrar , içki , gece hayatı neredeyse herşey. Ted artık insanlardaki o sevimli ayıcık olgusunu kaldırmış. Kafa dengi bir ayıcık görünümü ortaya koymuştur.

İlk filme çok bayılmıştır ve devam filmi ile bu kalite daha üst seviyeye taşınılmış. Komedi filmi izlemek isteyenler ve değişik bir senaryo isteyenler için kesinlikle izlenilmesi gereken müthiş ötesi bir film. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Çok güleceksiniz garanti verebilirim. İyi Seyirler.

Filmden Kareler

ayi-teddy-2 ayi-teddy-2 ayi-teddy-2

Ayı Teddy 2
Senaryo7.8
Oyunculuk7.9
Akıcılık8.4
Efekt7.7
810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
10.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Deniz

    ilk bölümü daha güzeldi ; bunu pek o kadar sevmedim gibi ; zaten ne zaman yeni bir bölüm çıksa eskisini aratıyor . Paylaşım için teşekkürler

    Cevapla
  2. kamil

    ilk film çok saçma olmasına rağmen eğlenceliydi bu nasıl bakalım. Eğlenmek isteyen izlesin fazla bi beklenti içine girmesin.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler