Sizlere bu sefer Casuslar köprüsü hakkında olan teknik bilgiyi ve Casuslar Köprüsü hakkında olan film eleştirimizi yaptık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Adı üstünde Casuslar Köprüsü olan bu filmin içeriğinde bir kaç casus bulunuyor ve bu casuslar bir pazarlık peşindeler. İçeriğinde geriliminde bulunduğu bu filmin ana teması dram üzerinedir, bir sigorta şirketinin avukatı birden bire kendisini savaşın içerisinde bulur ve ne olduğunu anlayamaz. Amerika'lı bir U2 pilotu kaçırılır daha sonra bu pilotun pazarlığı için Sovyetler birbirine girip savaş çıkartır. Filmin ana teması olarak bir pilotun değişim için masaya yatırılması yani bu pilotun satılığa çıkartılmasıdır. Yapımcıları bu film için oldukça fazla para döküp aynı zamanda bu filmin yapımcıları daha önce başarılı bir kaç film daha çıkartmıştır.Yazar Yorumu

Bence bu film dram üzerine değil daha çok gerilim üzerine yani filmde gerilimi çok fazla hissediyorsunuz ayrıca kendisine aksiyon yaşatmak isteyen varsa mümkünse bu filmi gerçek sesleriyle ve büyük ekranda izlesinler. Sovyetler tarafından çıkartılan büyük bir savaş ve Amerika'lı bir pilot! Belki de daha önce görmediğiniz aksiyon sahneleri ve gerilim sahnelerini görebilirsiniz, bana göre oldukça başarılı ve güzel bir film. İzlemenizi elbette tavsiye ederim fakat bu film yerine başka filmleri de izlemeyi tercih edebilrisiniz. Casuslar Köprüsüne puanım 10 üzerinden 6.

Filmden Kareler

235140.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler