Sizlere bu yazımızda Ertuğrul 1890 hakkında olan teknik bilgiyi ve Ertuğrul 1890 hakkında olan film yorumumuzu paylaşacağız.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Japonya ile Türkiye arasında olan bağlantıları ve ilişkileri anlatan tarihsel olayları içeren film; ''Ertuğrul 1890''. 1887 yılında Japonya heyeti İstanbul'a ziyarete gelir ve bu ziyareti geri karşılamak için Osmanlı fıkrateyni olan Ertuğrul, Japonya'ya ziyarete gider. Ziyaret güzel bir şekilde geçer fakat Ertuğrul, İstanbul'a geri dönmek için çıktığı yolda bir kayalıklara çarpar ve gemi içerisinde bulunan 681 Osmanlı vatandaşı tarafından suların içerisinde kaybolur. Ertuğrul ve bazı vatandaşlar Japonya'nın bir köyünde kıyıya vururlar. Burada mükemmel bir şekilde ağırlanan Ertuğrul, bu köy içinde daha iyi bir sevgi ve ilişki açısından köye ant dikilir ve olaylar bu şekilde gelişir...Yazar Yorumu

Yukarıda da denildiği gibi tarihsel olayları anlatan güzel bir film. İçerisinde profesyonel ve ödül almış bazı oyuncular bulunuyor yani sağlam kadroyla oluşturulan harikulade bir film diyebiliriz. İzlemenizi tavsiye ederiz, hele ki tarihsel ve biyografik filmleri izlemeyi sevenler için gayet güzel bir film. Benim bu film için editör puanım 10 üzerinden 7.7!

Filmden Kareler

ertuğrul 1980ertuğrul 1980 nasıl178110.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Ertuğrul 1890
Senaryo8
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.8
Efekt7.5
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. mitat

    günümüzde nedense osmanlıya veya tarihe bir önem var nedense herkes eski dönemleri özlemiş gibi sanki

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler