Azınlık Raporu (Minority Report) filminin konusunu, oyuncularını, fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Philip K. Dick’in meşhur bir kısa öyküsünden sinemaya uyarlanan Azınlık Raporu filmi senaryosu ile göz dağı veriyor. 2054 yılında geçen hikayede farklı bir proje ortaya çıkmıştır. Kadim insanların farkına varan bazı bilim adamları tarafından kurulan bir platform içerisinde yerleştirilen bu insanlar kahin olarak adlandırılmıştır. Kadim kahinler işlenecek cinayetleri önceden görebilme yeteneğine sahiptir. Özel bir birimin üstlendiği bu proje ile ülkede ki cinayet sayısı git gide azalmaya başlar. Fakat projenin başı olan John tuhaf bir şekilde kahinler tarafından görünür. Bunun üzerine kaçmaya çalışan John kahinlerin neden böyle bir olayı gördüklerini araştırmaya başlar. Özel biriminde peşine düşmesi ile aksiyon dolu sahnelerin yaşandığı filmde sürpriz hiç bir zaman bitmiyor.Yazar Yorumu

2002 yılında yayınlanan ve efektleri ile beni şaşırtan Azınlık Raporu filmi bilim kurgu anlamında hayran kaldığım nadide filmlerden bir tanesidir. Azınlık Raparu filminin başrol oyuncusu olduğu ve performansı ile beni tekrardan kendine hayran bırakan Tom Cruise ile de filmin kalitesi kat kat artmış. Büyük bir zeka ile yazılmış olan senaryosunun hakkını veren ve bilim kurgu filmleri arasında izlenmesi gereken önemli filmlerden bir tanesi olan Azınlık Raporu filmi günümüz şartlarındaki pek çok filme on basar niteliktedir. Bilim kurgu ve aksiyon filmlerini sevenler için birebir olan ve temponun hiç düşmediği filmde her dakikasından zevk alacağınızı garanti edebilirim. Bu filmi bulduğunuz ilk boş vakitte izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Herkese iyi seyirler.

Filmden Kareler

Azınlık Raporu (Minority Report) Konusu

Azınlık Raporu (Minority Report)
Senaryo8
Oyunculuk7.8
Akıcılık8
Efekt7.6
7.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler