Son Ultimatom (The Bourne Ultimatum) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Jason Bourne serisinin 3. filmi olan ve 2007 yılında vizyona giren Son Ultimatom (The Bourne Ultimatum) serinin en iyi filmi olarak gösterilmektedir. Hafıza kaybı devam eden Bourne zihninde canlanan hafıza kırıntılarını birleştirerek geçmişini hatırlamaya çalışmaktadır. Yaratıcıları tarafından sürekli bir takip halinde olduğu için bir yerde devamlı kalmıyor sürekli yer değiştiriyordur. Sevgilisi ile gizlendiği bir şehirde izini yakalatan Bourne kaçmaya çalışırken azılı düşmanı tarafından kız arkadaşı öldürülür. Bunun üzerine intikam yemini eden Bourne ortalığı alt üst etmeye başlar. Bir yandan hafızasını araştırırken bir yandan da sevgilisinin katilini yakalamaya çalışır.Yazar Yorumu

Benim görüşüme göre Jason Borune serisinin en iyi filmi Son Ultimatom'dur. Konu olarakta, efekler olarakta oyunculuk olarakta serinin diğer filmlerine beş basar. Şuanki tarihe göre 5.filme kadar ilerlemiş olan Jason Bourne serisinde hafiften düşüşler yaşanmaya başlandı. Ne kadarda aksiyon ve casusluk filmleri arasında önemli filmlerden biri olsa da konusunun uzatılması ve insanlara farklı şeyler sunulmamasından dolayı film severlere kabak tadı verdi diyebilirim. Yine de bunca olumsuz eleştiriye göre piyasada ki pek çok filme göre üstün bir başarı söz konusu. Sözü Son Ultimatom'a getirecek olursak. Serinin nirvanası olarak kabul ettiğim ve keşke tadında bırakılsa dediğim bir filmdi. Jason Bourne uzun bir süre kayıplara karışmışken bir anda ortaya çıkıyor ve ortalığı alt üst ediyor. Aksiyon sahnelerinde ki yaratıcılık , kullanılan efektler ve filmdeki akıcılık sayesinde pek çok aksiyon severe dolu dolu anlar yaşatan , sıkılmadan soluksuz bir şekilde izlememizi sağlayan bu güzel filmi sunan yapımcılara ve oyunculara teşekkür ediyorum. Herkese izlemesini tavsiye ediyorum. Seriyi daha önce izlemeyenler bence bu filmi izlemeden önce ilk filmden itibaren ilerleyinki konunun akışında noluyor be bu kim demeyin. İyi seyirler dilerim.

Filmden Kareler

Son Ultimatom (The Bourne Ultimatum) Film Yorumları Son Ultimatom (The Bourne Ultimatum) Konusu

Son Ultimatom (The Bourne Ultimatum)
Senaryo7.7
Oyunculuk7.6
Akıcılık8
Efekt7.4
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
9.1

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler