Ip Man 3 filminin teknik biligisi , oyuncu kadrosu ve eleştirisini bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Ip Man 1950 yıllarda sakin bir hayat süren öğrencilere eğitmenlik yapan bir hocaydı. Bir gün oğlunu okuldan almaya gittiğinde Cheung Tin-chi isminde biriyle tanıştı. Bu kişide kendisi gibi Wing Chun ' a meraklı bir kişidir. Bu karışlamadan sonra aralarında bir bağ kurulur. Bu sırada mahallesinde Sang isimli bir çete evlere ve mülklere el koymaya başlar. Ip Man bu duruma karşı koymaya çalışır ve öğrencilerini de arkasına alarak mahalleyi savunmaya kalkışırlar. Çete ile aralarında bir savaş çıkmasına üzerine Ip Man çete liderini öğrenir. Frank'ın liderlik ettiği çete Ip Man ve öğrencilerinden bir grubu kaçırır. Bu sırada medyanında çeteyi ifşa etmesine üzerine bütün planlar suya düşer ve asıl olaylar başlar.Yazar Yorumu

Donnie Yen'i Blade II filminden tanımıştım ve takip etmeye başlamıştım. Film yurtdışında 24 Aralık 2015 tarihinde yayınlandı ve ülkemize bu kadar geç gelmesi beni çok üzdü. Mükemmel bir dövüş filmi. Uzak doğu dövüş filmleri sevenler için kaçırılmayacak derece iyi diyebilirim. Konusu klasik gibi gelebilir ama ekibin farklılaştırılması ve diğer 2 filmden biraz daha farklı olması bence yeterli bir detay. Sonuçta filmdeki aksiyon ve heyecan beni alıp götürdükten sonra pek senaryosunun klişeleşmesi önem sarfetmiyor bu tarz filmlerde. Yine senaryonun önemli bir etkisi olmadığını söylemiyorum. Film 3 serisini de tamamlamış durum da ve süper bir iş ortaya koyulmuş. Efektler , oyuncular ve aksiyon harika herkesin çıkar çıkmaz gidip izlemesini tavsiye ediyorum. Sinema da keyifle izlenebilecek çok iyi bir film. Herkese tavsiye ediyorum. İyi Seyirler.

Filmden Kareler

Ip Man 3 Nasıl Ip Man 3 Vizyon Tarihi Ip man 3 film eleştirisi

Ip Man 3
Senaryo8.1
Oyunculuk7.8
Akıcılık8.2
Efekt7.8
810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
10.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Doğan

    Ip Man 3 beklediğim filimler arasında idi ve oda çıktı bu filim konusunda tek söyleyeceğim kesinlikle izlemeniz olucaktır.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler