Hikaye (Kahaani) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Hikaye (Kahaani) filminde hamile bir kadın Londra'dan kayıp kocasını bulmak için Hindistan'a gelir. Burada kocasını arayan kadın polise ihbarda bulunur. Fakat bir türlü kocasına bulamaz. Çünkü kocasını kimse tanımamaktadır. Londra'dan bir iş için Hindistan'a geldiğini söylemiş olduğu için çalıştığı yere gider ancak orada da onu kimse tanımamaktadır. Bu saatten sonra kadın kocasının neden hiç fotoğraf çektirmek istemediğini de anlamış olur. Kocasının bilinmeyen işlere karıştığını düşünen kadın tek başına milyonlarca kişinin yaşadığı bir yerde çok sevdiği kocasını aramaya devam edecektir. Bir süre sonra hamile kadın kendini oldukça karışık olayların içerisinde bulacaktır.Yazar Yorumu

Hikaye (Kahaani) filmi başarılı bir Hint filmi. Öncelikle söylemeliyim ki spoiler vermemek için konuyu tam olarak anlatmadım. Zaten konusu tam olarak anlatılırsa bol spoiler yiyebilirsiniz. Filmin oldukça güzel bir konusu var. İzlerken merak içinde izliyorsunuz. Film ilerledikçe aklınızdaki soru işaretleri daha da artıyor. Özellikle finali kolay kolay tahmin edilebilen bir film değil. Finalinde kesinlikle şaşıracağınızın garantisini veriyorum. Filmin tadı kaçmasın diye spoiler vermiyorum. Çünkü spoiler verince herhangi bir tadı kalmıyor filmin. Oyunculukları da oldukça başarılı buldum. Özellikle filmin baş rolünde yer alan Vidya Balan tek başına muhteşem bir oyunculuk performansı sergilemiş. Filmin başından sonuna kadar izlenmesindeki en büyük paylardan biri de Vidya Balan'a aittir. Sürpriz finale sahip filmleri ve de Hint filmlerini seviyorsanız kaçırmayın.

Filmden Kareler

Vidya Balan in the movie Kahaani

kahaani-2-vidya-759 kahaaniturnedintonovel Vidhya-Balan-Kahaani-Movie

Hikaye (Kahaani)
Senaryo8.1
Oyunculuk8
Akıcılık7.8
Efekt7.8
7.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler