Boy 7 filminin konusunu , oyuncularını , fragmanını , teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sam, bilgisayar konusunda oldukça yetenekli bir çocuktur. Okulda pek tanınmasa da bilgisayar konusundaki yeteneği yüzünden küçük dostluklar kuruyordur. İnsanlar onunla tanışıyor işini gördürüyor ve dostluk bitiyordur. Öğrenciler için ufak tefek suçlar işleyen , sınav soruları çalan Sam bu küçük dostluklara pek aldırış etmiyordur. Fakat gizli bir takıntısı vardır. Sınıflarında bulanan bir kıza yıllardır aşıktır. Bu kızın bir gün Sam'e işi düşer ve Sam'in onu sevdiğini düşünüyor ama durum öyle değildir. Kız notlarını düzelttirmek için Sam'i kullanır. Okulun sunucusuna sızan Sam notları değiştirirken yakalanır.Çıkarıldığı konseyde kız Sam'ı satar ve ceza almasına neden olur. Bir rehabilitasyon merkezine gönderilen Sam için artık hayat artık eskisi gibi olmayacaktır.
Sam gözlerini bir metroda açar ve hiç bir şey hatırlamaz. Kısa bir süre sonra başının belada olduğunu anlar. Cebinde bir restoran kartı bulur ve restorana gider. Daha önce geldiği bu restoranın tuvaletinde kendisine yazdığı bir notu bulur ve herşey gün ışıına çıkmaya başlar.Yazar Yorumu

Aslında filmi izlerken biraz kuşkuya kapıldım. Çünkü filmi yanlış fragmana bakarak izlemiştim. Çünkü bu filmin aynısının tıpkısı birde Hollanda , Macaristan'da yapılmış olan Denek 7 filmi var. Oyuncular bile birbirilerine benziyor. Allah'tan senaryo aynıymışta vaktimi boşa harcamadım. Boy 7 filmi Almanya yapımı bir bilim kurgu , gerilim filmi. Aslında senaryosuna bakacak olursak bir çok bilim kurguyla aynı duruyor. Üzerinde deneyler yapılan gençler durumu anlar ve kaçmaya çalışırlar. Şuan bile "hakkaten şu filmin konusuyla aynı " dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü bu konuda çok fazla film yapıldı. Yine de kurgulanış şekli , oyunculuk gayet iyi filmi izlerken ufak tefek yerlerde sıkılma yaşadım fakat çoğunlukla akıcı bir şekilde devam etti film. Senaryosu biraz şaşırtmaca üstüne kurulmuş fakat filmin ortalarında olayı çözüyorsunuz. O yüzden sağlam bir şekilde gizli kapaklı yapılamamış. Olayı çözdükten sonra işlerin nasıl geliştiğini merak edip filme bırakıyorsunuz kendinizi. Genel olarak orta çaplı bir bilim kurgu filmi. Boş vakti olanlar ve film bulamamış kişilere tavsiye ederim. İyi seyirler.

Filmden Kareler

Denek 7 filminin konusu Denek 7 oyuncuları Denek 7 fragmanı

Boy 7
Senaryo6.5
Oyunculuk6
Akıcılık6.8
Efekt5.1
6.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler