Türk yapımı bir film olarak 2017 yılında komedi ve romantizmi birleştirmeyi başaran güzel bir film olarak Dönerse Senindir filmini izlemek için sizler de bu güzel filmi izleyebilirsiniz. 2017 Filmleri arasında yer alan filmde Murat Boz ve İrem Sak’ın aralarında çok güzel bir yakınlaşmanın yaşandığı film, son dönemde izlenen en güzel romantik komedi olarak dikkat çekiyor aynı zamanda. 23 Aralık 2016’da vizyona giren, ve Türk filmleri arasında komedi ve romantizmi birleştirmeyi başaran çok güzel film 109 dakika sürüyor. Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin gerçekleştirmiş olduğu güzel filmin başrollerinde, Murat Boz, İrem Sak, Serhat Özcan, Yasemin Allen ve Uraz Kaygılaroğlu paylaşıyor. Bu filmin senaristliklerini ise, Oğulcan Türe ve Gizem Elçi yapmışlar. Yapımcı olarak ise, TAFF Pictures ve Timur Savcı gerçekleştirmişler.

Film gerçekten de çok güzel yapılmış ve çok güzel kurgulanmış bir film olarak dikkat çekiyor. Bu konuda şunlardan da bahsetmek gerekiyor. Mehmet uzun süredir bir bayanla birliktedir. film izle fotoğraf sanatçısı olan Mehmet birlikte olduğu ve çok sevdiği Selin’e deliler gibi aşık çok genç ve yakışıklı bir adamdır. Selin ise, şarkıcı olma hayalleri kurmaktadır. Dönerse Senindir filminde, Selin, sürekli olarak demolar hazırlamakta ve bu hazırladığı demoları yapım şirketlerine göndermektedir. Sürekli olarak gönderdiği demoların sonuçlarını beklemektedir.

Selin’in bir gün dileği gerçekleşir ve bir yapım şirketi Selin ile irtibata geçmektedir. Bu arada Selin ile bir anlaşma yapılmaktadır. Mehmet Selin’in bu durumu karşısında biraz yabancılasa da, her ne olursa olsun Selin’e destek verir. Bu desteğe rağmen, istedikleri gibi olmaz ve ikili ayrılırlar. 2017 filmleri izle Mehmet bu ayrılığı kabullenemez ve arkadaşı Defne’nin desteğiyle Selin’i geri kazanmak için çalışmaya karar verir. Bu arada bilinmeyen bir durum karşılarına çıkar ve Selin’in yeni bir sevgilisi olması işleri karıştırır. Bu iş çıkmaza sürüklense de Mehmet tüm bunlara rağmen vazgeçmemiş ve Selin’i kazanmak için her şeyi göze almıştır. Bütün bu hikayenin yer aldığı komik ve romantik bir hikaye olarak izlenen film gerçekten de çok büyük keyif vermektedir. Sizler de bu filmi izlerken, keyif alacaksınız. FullHDFilmin.com iyi seyirler diler.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler