Aksiyon dolu sahneleriyle ve başrol karakteri Lara Croft ile hem çoçukluğumuzun en iyi oyunu ve çocukluğumuz aşkı olan Tom Raider oyunu 1996 yılında video oyun olarak piyasaya çıktı. Çok sevilen oyun kısa zaman sonra bir seri haline dönüştü.tom raider vizyon tarihi

2001 yılında Angelina Jolie Pitt’in hayat verdiği Lara Croft ile beyazperdeye adım atan Tom Raider için yeni bir uyarlama daha geliyor. İMDB’den 5,7 puan alan film oyunu kadar tutulmadı fakat çeşitli sahne ve kaliteli efektleriyle pek çok film severin favori filmi haline dönüştü. Yine de beklentileri karşılayamadığının farkında olan Tom Raider ekibi yeni bir uyarlama ile karşımıza çıkıyor. Bu kez ise başrol koltuğunda Akademi Ödülü sahibi ünlü oyuncu Alicia Vikander yer alıyor. Angelina Jolie ile akıllarımızda yer edinen Tom Raider yeni bir yüzle nasıl bir hava yaratacak cidden merak ediyorum.

alicia-vikander-tom raider başrol oyuncusu

Başrol koltuğu için Daisy Ridley’in ismi piyasa da çok duyulsada The Holywood Reporter’tan yayınlanan haberlere göre Vikander ile imzalar çoktan atılmış.

tom raider oyuncuları

Tom Raider filminin yönetmen koltuğunda Roar Uthaug yer alırken senaristliğini ise Transformers 5’ten tanıdığım ünlü kalem Geneva Robertson-Dworet yapıyor. Film için IMDB 2018 tarihinde vizyona girecek olarak açıklasada filmin ekibinden gelen haberlere göre film 2017 yılında vizyona girecek.

tom raider ne zaman

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler