Spider-Man: Homecoming'in oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Bu yazımızda Spider-Man: Homecoming'in oyuncu kadrosunu öğrenebilirsiniz.

Örümcek Adam serisi hız kesmeden devam ediyor. Serinin sıradaki filmi olan Spider-Man: Homecoming’in vizyon tarihi açıklanmıştı fakat daha oyuncu kadrosu yerli yerine oturmamıştı. Ünlü oyuncularla görüşmeleri devam eden film ekibinin bir kaç isimle daha anlaşmaya vardığı duyuruldu.

Son olarak Martin Starr ve Logan Marshall-Green ile de anlaşmaya varan Spiderman film ekibi, bu oyunculara filmde ki kötü adamlarda yer verecek.  Bunun yanı sıra Beterböcek olarak tanıdığımız Michael Keaton da bu filmde yer alıyor. Usta oyuncu Spider-Man: Homecoming’in filminin ana kötü kahramanı olan Vulture’ı oynuyacak.

Demir Adam rolüyle büyük ilgi toplayan ve bir çok başarılı filme imza atan Robert Downey Jr. ‘ da bu filmde ikonik rolünde yer alırken Spiderman’in May halasını canladıracak isim ise Marisa Tomei olacak.

Spidey

Filmin diğer oyuncularına göz atacak olursak Michelle rolünde Zendaya yer alırken Peter Parker’ın arkadaşlarını canlandıracak isimler ise Laura Harrier ve Tony Revolori oldu.

Spider-Man: Homecoming filminin yönetmenliğini Jon Watts üstlenirken filmin senartisliğini John Francis Daley ve Jonathan Goldstein ikilisi üstleniyor.

Spider-Man: Homecoming filmin kahramanımızın lise dönemine dönülecek denilse de hikaye hala gizemini koruyor.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler