Yerli sinema tarihimizin en çok izlenen filmlerinden olan Recep İvedik serisinin 5. Filminin vizyon tarihi belli oldu. Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Instagram hesabından Recep İvedik 5’in vizyon tarihini açıkladı. Komedyen kendi Instagram hesabından ”Bütün sevenlerimize bayram hediyesi” başlığı adı altında serinin 5. filminin vizyon tarihini açıkladı.

İşte Recep İvedik 5’in Vizyon Tarihi

recep-ivedik-5-1 (1)

Şahan Gökbakar’ın yapmış olduğu bu açıklamaya göre Recep İvedik 5 filmi, 2017 yılının Şubat ayında vizyona girecek. Ünlü oyuncu tam bir gün belirtmese de filmin önümüzdeki Şubat ayında gireceği kesin.

Şahan Gökbakar, ünlü komedi film serisinin 5. filmi için yoğun bir çalışma moduna girdi. Film için Gökbakar, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer almakta olan özel olarak antrenman yapılabilen bir spor salonuna kayıt oldu. Bir magazin sayfasının yapmış olduğu habere göre de ünlü oyuncu tam tamına 15 kilo verdi. Bu kararı almasındaki en büyük etken ise yer aldığı filmlerin yönetmeni ve aynı zamanda kardeşi olan Togan Gökbakar oldu.

Şahan Gökbakar, kardeşi Togan Gökbakar’ın da gitmiş olduğu spor salonu sayesinde zayıfladığını görünce o da aynı hoca ile hem rolüne hazırlanmak için hem de daha sağlıklı bir hayat sürebilmek için çalışmalara başladı.

Yeniden hatırlatalım. Recep İvedik 5 filmi, 2017 yılının Şubat ayında beyaz perdedeki yerini alacak. Filmin tam vizyon tarihi açıklandığında sizler ile paylaşacağız.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. Melih

    ben bıktım bu yapımlardan, amerikan vatandaşları dünyayı kurtarıyor bizim vatandaşlarımız filmlerde dünyayı kirletiyor. bence saygısız bir nesil için ortam oluşturulmaya devam ediliyor. çok tehlikeli.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler