Ninja Kaplumbağalar 2 filmi hakkında haber , çekimleri ve çekimlerin ne zaman başlayacağı hakkında bilgileri bu yazıda sizlerle paylaştık.

ninja kaplumbağlar 2 resim 1

Ninja kaplumbağalar 3D filmi ile büyük ses getiren ve sağlam gişesi ile dikkatleri çeken film 2. filminin çekimlerine başlamak üzere.Yönetmenliğini ise bu sefer Dave Green  üstleniyor.

ninja kaplumbağlar 2 resim 2

Filmin ilk çekimleri önümüzdeki ay New York ve Buffalo yapılacak. Dan Gorodnick’ın bu maceresinin başka yerlerde devam etmeyeciğini açıklaması da dikkatleri çekti.
ninja kaplumbağlar 2 resim 3

İkinci filmde Megan Fox ve William Fichtner karakterlerine devam ederken yeni kötü adamların ekleneceği açıklandı.Bu kötü adamların Bebop, Rocksteady ve Krang tahmin ediliyor.


 

Yazının Amacı :

Bu yazımızda Ninja Kaplumbağalar 3D 2. film çıkcak mı ? ,  Ninja Kaplumbağalar 3D 2 filmde kimler var , Ninja Kaplumbağalar 3D 2 film resimleri ,Ninja Kaplumbağalar 3D 2 .filmdeki kötü adamlar , Ninja Kaplumbağalar 3D 2. film ne zaman çekilcek gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

 1. yılmaz

  Çocukluğumuzun pizza seven kahramanları… :) Sabırsızlıkla bekliyorum filmi, eminim hem aksiyonun, hem de ince komedinin bolca yer aldığı bir yapım olacaktır…

  Cevapla
 2. Eser

  vay be ninja kaplumbagalar he cocuklugumun cizgi filmi :) 1.sinide izlememiştim siteniz sayesinde haberim oldu

  Cevapla
 3. hakan

  1. serisini eğlenerek izlemiştim ama şuanki serisini daha izlemedim ve görsel olarak doyurucu gözküyor.umarım yine eğlendirici olur.

  Cevapla
 4. Kerem

  Merakla beklenen bir başka Çizgi seri filmi daha vizyona giriyor. Bakalım bu sefer ne gibi heyecanlar yaşayacağız. Teşekkürler.

  Cevapla
 5. Jale

  Çoçuklarımla izlerken benim bile keyif aldığım bir filmdi özellikle April karakterinin kimya laboratuvar ile ilişkilendirilmesi harikaydı heyecan ile 2. filmi bekliyorum

  Cevapla
 6. Ali

  İlk film oldukça güzeldi bana sorarsanız ikinci filmde öyle oalcağını düşünüyorum.

  Cevapla
 7. Ali

  Filmin ilki bence güzeldi. Sıkılmadan izlemiştim. İkinci filmde ise süpriz olarak konuda yazmayan bir haber vereyim sizlere. Arrow olarak tanıdığımız Stephen Amell’de 2.filmde rol alacak.

  Cevapla
 8. best54

  grafikler oldukca ağır gözüküyor ama insanlara seyrettirmesini biliyorlar başarılı tablo.

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler