Aquaman Vizyon Tarihi Belli Oldu !


Dünyanın en büyük iki çizgi roman şirketi olan DC ve Marvel bilindiği üzere filmlerini ve hatta dizilerini birbirleriyle bağlantılı bir şekilde çekiyorlar. DC dünyasının göz bebeği olan Batman ve Süperman’in birlikte oldukları film yakın zamanda izleyici karşısına çıktı ve büyük ilgi uyandırdı. Gelecek DC filmleri de yavaş yavaş duyurulmaya başlandı. Bunlardan biride Aquaman.

Aquaman yorumları

Aquaman, DC dünyasında çokça bilinen bir kahraman fakat bugüne kadar çizgi romanların ve bilgisayar oyunlarının dışında sadece animasyon filmlerde gösterildi. İlk defa Aquaman karakterine özel bir sinema filmi olarak çekilecek olan Aquaman’in yönetmenliğini ise Testere (Saw) serisinin de yönetmenliğini yapmış olan James Wan üstleniyor. Aquaman karakteri için ise Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinden tanıyıp herkesin büyük hayranlık duyduğu, dizinin Khal Drogo’su yani Jason Momoa ile anlaşmaya varılmış gibi duruyor. 2018 tarihinde vizyona girmesi beklenen film için DC hayranları Jason Momoa’nın bu role seçildiğini duydukları andan itibaren büyük bir heyecana kapıldılar.Aquaman vizyon tarihi

Aquaman ilk olarak Batman v Süperman: Adaletin Şafağı adlı filmde karşımıza çıktı. Bunu takiben 2017 yılında çıkması planlananJustice League (Adelet Birliği) filminde de Aquaman’i göreceğimizi düşünüyoruz. Bu filmlerin arından da belirttiğimiz gibi 2018 yılında da Aquaman’in karakterin adını taşıyan bir filmini göreceğiz.

Aquaman konusu

Önümüzdeki 4-5 yıl boyunca çizgi roman dünyası bizlere mükemmel filmler sunmaya devam edecek gibi gözüküyor. Eee bize de gözümüzü kırpmadan izlemek düşüyor tabii ki.

Aquaman filminin vizyon tarihi ülkemizde daha tam olarak kesinleşmedi fakat yabancı ülkelerde 26-27 Temmuz 2016 tarihinde vizyona giriyor. Marvel ve DC  filmlerini genellikle bütün ülkelerde aynı tarihlerde çıkaracağı için ülkemiz içinde bu tarihler muhtemel ihtimal taşıyor.

Aquaman nasıl

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler