Merhaba ! Bu yazımızda aksiyon dolu filmleri derledim . Bana göre filmde aksiyon yoksa , o gerçek bir film değildir . Aslında tam bir aksiyon sever olduğum için sıralamayı yapmakta zorlandım . Ancak alttaki filmlerin hepsinin her saniyesinde aksiyon dolu . Bu arada yakın zamanda gelmiş geçmiş en iyi filmleri paylaşacağım o yüzden buraya fazla koymayacağım .

arnold-big

5.Labirent: Ölümcül Kaçış

Labirent : Ölümcül Kaçış Wes Ball tarafından yönetilen , James Dashner ‘in aynı adlı romanınından uyarlanan ABD yapımlı film . 4 kitaplı “Labirent ” serisinin ilk kitabı olan Ölümcül Kaçış senaryoya harika bir biçimle aktarılmış . Kitabı gerçekten harika . Sizi maceradan maceraya götürüyor .

2014-The-Maze-Runner-Movie-HD-Wallpaper

Tehlike dolu bir labirenti ortasına atılan çocukların yaşam mücadelesi anlatan filmin başrollerinde Dylan O ‘ Brien , Kaya Scodelario ve Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Thomas Sangster bulunuyor .

4.Lucy 

Karşınızda Lucy … Beyninin %100 ‘nü kullanmayı başarabilen tek kişi . Hiç düşündünüz mü ? İnsan beyninin tamamını kullanabilirse neler yapabilir ? Aksiyon dolu güzel bir bilim kurgu filmine hazır mısınız ?

scarlett_johansson_as_lucy-wide

Filmin başrollerinde marvel filmlerinden tanıdık olan Scarlett Johansson bulunuyor . Bilim kurgu ve aksiyon sevenlerin ayrıca sonu tuhaf bir şekilde biten filmlerden hoşlananların izlemesini önerdiğim 90 dakikalık ideal bir film.

3.John Wick 

İntikam ateşi onu bir aslan yaptı ! Karısından arda kalan tek şey olan köpeği öldürenlerin cezasını Wick tek başına verecektir .

John-Wick-Photos

2.Er Ryan ‘ ı Kurtarmak 

2.Dünya Savaşı sırasında geriye kalan son oğlunun bulunmasını isteyen annenin isteği yerine getirilir ve bir grupasker Ryan ‘ ı bulmak için yola koyulur.

.spr-wallpaper-saving-private-ryan-1669309-1680-1050

Harika sahneleri ve harika oyunculukların olduğu filmini sevmeyenin film zevkinden şüphe ederim .

1.Brave Hearth 

Efsaneler efsanesi … Hayatımı değiştiren film . İzleyince etkisinden çıkamayacak beyninize yerleşecektir bu film . İzleyince ” FREEDOOM ” diye bağıracaksınız istemsizce . Film tek kelimeyle efsane . Özgürlüğü hariç herşeyi elinden alınmış Wallace ‘ın özgürlük mücadeşesi anlatılıyor .

2AqC5ye

 

 

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler