Merhaba  ! Bu yazımızda 29 Temmuz’da vizyona girmiş bütün filmleri bulabilir ve bu filmler hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz .Bu hafta vizyona giren filmlere kısa bir şekilde değindik. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren filmler ve ayrıntıları…

 

JASON BOURNE

 

Bu haftanın en ses getireceğini düşündüğüm film olan Jason Bourne , The Bourne serisinin devam filmdir . Paul Greengrass ‘ ın yönetmenliğindeki askiyon dolu filmin başrolündeki isim Jason Bourne karakterini canlandıran Matt Damon . Kaçırmamanızı önerdiğim bu aksiyon – gerilim filminde 2004 yılından beri görünmeyen Bourne bir anda ortaya çıkar . Hafıza kaybını yavaş yavaş geride bırakan Bourne ‘ nin en büyük amacı geçmişinde yaptığı işleri açığa çıkarmak ve babasının ölümünün arkasındaki gizemli perdeyi çözmeye çalışmaktır .

Jason Bourne filminin detaylarını Jason Bourne Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz…

Fragman :

 

EYVAH ANNEM DAĞITTI! (BAD MOMS)

 

579a57e718c77366404a8a42

Hangover serisinin yazarları bu kez karşımıza başka bir komedi filmiyle çıkıyor . Bu eğlenceli yapımda izleyenlerin beğenisini kazanacak gibi duruyor . Üç annenin enterasan hikayesini konu alan filmin oyuncu kadrosunda ise Mila Kunis, Kathryn Hahn ve Kristen Bell gibi isimler yer alıyor . Amy Mitchell, Kiki ve Carla adında üç stresli anne , özgürlüğü iliklerine kadar yaşayabilmek için ellerinden geleni yaparlar . Beklenin aksine bu tutumu onu ailesinden koparmak yerine daha iyi bir anne olmasını sağlar.

Eyvah Annem Dağıttı ! filminin detaylarını Eyvah Annem Dağıttı Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz…

Fragman :

 

ŞEYTANIN OYUNCAKLARI (WORRY DOLLS)

 

şeytanın oyuncakları

Bu hafta vizyona giren tek korku filmi , Padraig Reynolds ‘ un yönetmenliğindeki Şeytanın Oyuncakları . ABD yapımlı bu filmin senaryosu oldukça ilginç . Oyuncu kadrosunda Christopher Wiehl, Kym Jackson, Tina Lifford ve Samantha Smith gibi isimlerin yer aldığı filmde , şeytanın lanetine uğramış oyuncakların insanların eline geçmesi ve bu oyuncaklara sahip olanların katile dönüşmesi anlatılıyor . Korku filmleri sevenlerin izlemesi gerektiğini düşündüğüm filmin İmdb puanı 4.3 .

Şeytanın Oyuncakları filminin detaylarını Şeytanın Oyuncakları Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz…

Fragman :

 

PRENSİM (MON ROİ)

prensim

 

Vincent Cassell ve Emanuelle Bercot ikilisinin başrollüğünü üstlendiği Fransız yapımlı Prensim filmi gösterimini gerçekleştirdiği Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Dram katagorisindeki bu filmde iki gencin birbirlerine olan tutkulu aşkın zamanla nasıl yok olduğunu konu alıyor. Filmin yönetmenliğinde Maïwenn bulunuyor .

Prensim filminin detaylarını Prensim Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz…

Fragman :

 

 

GHOSTBUSTERS: HAYALET AVCILARI

hayalet avcıları

32 yıl önce Dank Aykroyd ve Harol Ramis tarafından kaleme alınan Hayalet Avcıları , günümüze göre yeni bir bakış açısıyla karşımıza çıkıyor . Paul Feig’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde bilindik kadın oyuncular olan Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones bulunuyor . Yönetmenlik koltuğunda Paul Feig oturuyor . Yeni filmde kadın hayalet avcıları Manhattan’ı doğa üstü güçlerden temizlemeye çalışıyor.

Ghostbusters:Hayalet Avcıları filminin detaylarını Ghostbusters:Hayalet Avcıları Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz…

Fragman :

 

Vizyondaki diğer filmleri öğrenmek için Vizyondaki Filmler kategorimize göz atabilirsiniz.

 

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler