Merhaba ! Bu yazımızda 26 Ağustos tarihinde vizyona giren filmler hakkında bilgiler verip , yorumlarımı sizlere sunacağım .

 

STAR TREK : SONSUZLUK

Bu hafta vizyonda gerçekten çok güzel filmler var . Bu hafta Box Office ‘ in zirvesinde ki filmi de tahmin etmeye çalışıyorum . Star Trek serisinin 3. filmi Star Trek : Sonsuzluk bence en büyük aday . Filmin kadrosunun başında Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba bulunurken , yönetmenlik koltuğunu J.J. Abrams’tan devralan isim Hızlı ve Öfkeli filminin de yönetmeni olan Justin Lin . Filmin konusunu kısa ve öz şekilde verecek olursak ; Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor. Macera sevenlerin kaçırmaması gereken bir film . İşte filmin fragmanı da sizlerle …

 

 

Suikast – Mechanic: Resurrection

Aksiyon ve Jason Statham sevenlerin bence düşünmeden gitmesi gereken bir film . Önceki filmi “The Mechanic” her ne kadar güzel bir film olsa da karşılığını alamadı . Bu filmin de herkes tarafından sevileceğini sanmıyorum . Bence çoğu kişi tarafından mantık ve senaryo hataları nedeniyle sevilemeyecek . Ama siz , mantık hatalarını çok fazla takmassanız ve şöyle eğlenceli , sürükleyici bir film arıyorsanız bu film ideal bir film diyebilirim .

Konu ; Adam öldürmekte usta olan Arthur Bishop (Jason Statham), artık emekliye ayrılıp bu işlerden sıyrılmanın niyetindedir. Bu yüzden bir adaya yerleşir ve orada Gina (Jessica Alba) ile tanışır. Ve 1 gün içerisinde birbirlerine aşık olurlar. Daha sonra Gina kaçırılır ve Bishop’ın onu görmesi için tek şansı, kendisine verilen görevdeki 3 kişiyi öldürmektir .

 

Başrollerinde  Jason Statham ve Jessica Alba ‘ nın bulunduğu ABD yapımlı filmin yönetmenlik koltuğunda ise Dennis Gansel bulunuyor .

 

 

Sevimli Kedi İş Başında 2

Gelelim bu haftanın ailecek izlenecek animasyon filmine . Yönetmenlik koltuğunda Andres Couturier ‘ ın bulunduğu filmin fragmanını izleyince , gayet başarılı bulduğum bir yapım . Top Cat filminin devam filmi olan Sevimli Kedi İş Başında 2 filmini bence izleyince pişman olmayacaksınız . New York sokaklarının sahibi sanan Bay Dev ‘ e dersini vermek isteyen kedi grubunun maceralarını anlatan filmin fragmanı sizlerle …

 

 

Nefesini Tut

Korku sevenlerin kaçırmaması gereken , patlama yapacağını beklediğim bir film var sırada . “Nefesini Tut “. Korku seven arkadaşlarımın çok beğendiği , özgün bir senaryoya sahip bu yapımda , hırsızlık yapmaya çalışan bir takım gencin gerilim ve korku dolu hikayeleri anlatılıyor . Filmin başrollerinde ;  Stephen Lang, Jane Levy, Dylan Minnette bulunurken , yönetmenlik koltuğunda Fede Alvarez bulunuyor . 

 

 

 

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler