Bir bu hafta vizyonda ne var ? başlıklı yazımızla daha sizlerin karşınızdayız. 19 Şubat 2016 tarihinde vizyona giren filmlere göz atacağız biraz bilgi vereceğiz.

Bir bu hafta vizyonda ne var ? başlıklı yazımızla daha sizlerin karşınızdayız. 19 Şubat 2016 tarihinde vizyona giren filmlere göz atacağız biraz bilgi vereceğiz. Detayları incelemeniz için link vereceğim oradan filmler hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliriz.Fazla vaktinizi çalmadın hemen başlayalım.

 

19 Şubat 2016 vizyona giren filmler

 

  • Saulun Oğlu

İlk filmimiz  Nazi Almayasında geçen Saul’un Oğlu.  Nazi kampında çalışması için zorlanan Yahudi Saul’un hikayesini anlatan film Nazi Almanya’sına ışık tutuyor. O dönemleri çok iyi bir şekilde gözler önüne seren film kendi kategorisinde incelendiğinde biraz daha iyi diyebiliriz. Çünkü bu konu başlığı altında çok fazla film çıkartıldı ve çok iyi eserler ortaya koyuldu.

saulun oğlu ne zaman

Konusundan biraz bahsedecek olursak. Saul bir gün kampa yakılmak için getirilen bir çocuk cesedini kaçırır. Uygun bir törenle cesedi gömmek ister fakat bunun bir haham bulması gerekir. Bir yandan kampta işler karışmaya başlar ve Saul’un yakalanıp öldürülmesi emri verilir. Saul bunun üzerine isyan çıkarmak planlar yapmaya başlar. Film hakkında daha detaylı bilgi için Saul’un Oğlu Film Yorumları makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

  • Osman Pazarlama

Sıradaki filmimiz Şahan Gökbakar’ın başrollüğünü yaptığı ve Togan Gökbakar ile yapımcılığını üstlendiği komedi filmi Osman Pazarlama var. Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik serisi ile kazandığı prestiji sarsacak bir film diyebilirim. Film severler tarafından pek beğenilmedi bu yüzden gişede de beklediği etkiyi bulamadı .

ozman pazarlama ne zaman

Konusundan bahsedecek olursak. Sevdiği kız ile evlenebilmek için düzgün bir iş sahibi olması gereken Osman değişik icatlar yaparak para kazanmaya çalışır. Bunun için yaptığı uğraşlar bir türlü sonuç vermez. Bunun üzerine değişik işlere başvurur. Televizyon programlarına çıkmaya çalışır ,  elit insanların düzenlediği kokteyler de ürünlerini tanıtmaya çalışır. Fakat bir türlü istediği satışı yapamaz. Filmi hakkında daha fazla detayı Osman Pazarlama Film Yorumları makalemizde bulabilirsiniz.

  • Aşk ve Gurur ve Zombiler

Evet son filmimiz ve bu haftanın en iyi filmi diyebileceğim Aşk ve Gurur ve Zombiler filminde sıra. Bildiğiniz Aşk ve Gurur hikayesini unutun bu bambaşka bir evren. Zombiler , savaşçı ve bir okadar hırçın bayanlardan oluşan dehşet verici bir hikaye. Ünlü yazar Seth Grahame-Smith’in yazmış olduğu Aşk ve Gurur ve Zombiler kitabından beyaz perdeye uyarlanan film oldukça ses getireceğe benziyor.

aşk ve gurur ve zombiler ne zaman

Birazda konusuna değinelim isterseniz. 19. yüzyılda yoğun bir şekilde mezhep çatışmaları yaşanmaktaydı. Bu çatışmalar arasında iki düşman cepheden bir birlerine aşık olan iki gencin bu savaş ortamında aşklarını hayatta tutabilme çabalarını zombiler ile harmanlayıp seyircinin bütün duygularını alt üst edecek bir yapıt ortaya koyulmuş. Filmdeki bayanların savaşçı ruhları ile çok hırçın görünmeli ve bir o kadar da etkileyici olmaları insanın gözünü korkutuyor. Filmi hakkında daha detaylı bilgileri Aşk ve Gurur ve Zombiler Film Yorumları makalemizde bulabilirsiniz.

 

Bu hafta vizyona giren filmler hakkında kararsız kalıyorsanız Soru & Cevap köşemizde ki Vizyondaki Filmler Hakkında Sorular kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

 Bu yazımızda buraya kadar arkadaşlar her hafta vizyona giren filmleri Vizyondaki Filmler kategorimizden öğrenebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler