Sermiyan Midyat’ın son komedi filmi olan Bir Baba Hindu filminin fragmanı sizlerle. 30 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Burak Satıbol, Zepnep Kankonde ve filmin senaristiliğini ve yönetmenliğini yapan Sermiyan Midyat yer alıyor. Filmde aynı zamanda da yabancı aktris olan Nicole Faria da rol alacak.

56f6765e67b0a909e09861ac

Filmde Fadıl, Hintli bir kıza aşık olmuştur. Sevdiği kız için Fadıl, Türkiye’den Hindistan’a kadar gider. Hindistan’ın Mumbai şehrine giden Fadıl burada oldukça ilginç ve komik olayların içinde bulacaktır kendini.

Sermiyan Midyat’ın diğer filmleri de o kadar çok iyi olmasa da yerli film standartlarımızın üzerindeydi. Bu filmi de beklentilerimizi biraz olsun karşılar gibime geliyor. Bilindiği üzere ülkemizde sinema sektöründe para getiren iki sektör var. Onlar da komedi ve korku türleri. Tabi bunlara romantik filmleri de ekleyebiliriz. Bunların dışında herhangi bir türde sinema sektöründe bir yerlere gelmeniz oldukça zordur. Tabi bu demek değil ki komedi filmlerinin hepsi kötü. Bazı komedi filmleriniz bizleri hayal kırıklığına uğratsa da aralarında kaliteli olanları da var. O yüzden sinema konusunda ön yargılı davranmamak gerektiğine inanıyorum.

İşte karşınızda Bir Baba Hindu filminin fragmanı..

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler