Zor Baba ve Dünür (Meet the Fockers) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Serinin ilk filminde başına gelmeyen kalmayan ve neredeyse sevdiği kızdan vazgeçme eşiğine gelen Greg, serinin 2.filmi Zor Baba ve Dünür Filminde bütün sorunların üzerinden gelmiş bir şekilde ilerlemektedir. Pam'in sorunlu babası Jack ve Diana ile arası limonu olsa da artık birlikte bir şeyler yapabiliyorlardır. Greg ile Pam arasındaki ilişkinin son adıma geçmesini ve evlenmeleri gerektiklerini düşünür. Bunun gerçekleşmesi için Greg'in ailesi ile Pam'in ailesinin tanışması gerekmektedir. Fakat Greg'in ailesi normal bir aileden kat kat farklıdır. Babası eski bir avukat olan ve zevki sefa içinde yaşarken annesi yaşlılara sex terapistliği yapmaktadır. Tabi ki Pam'in ailesinin bunlardan haberi yoktur. Pam'in aşırı ciddi babası Greg'in tuhaf ailesi ile karşılaştığında olayları iyice karıştırmaya kbaşlayacaktır. Greg, bu evliliği gerçekleştirebilmesi için iki aileyi kaynaştırmak zorundadır.Yazar Yorumu

Serinin ilk filmine kıyasla daha zevkli geçen bir filmdi. İlk filmde Greg, Pam'in ailesini ikna edene kadar baya bir uğraşmıştı. Bu filmde tuhaf ailesini Pam'in ailesine güzel tanıtması en azından kabullendirmesi gerekmektedir. Tabi ki Pam'in sert ve gıcık babası Jack, her olayda bir bit yeniği arayacaktır. Senaryo ilk filme kıyasla saha eğlenceli ve sürükleyici. Oyun kadrosu ilk filme kıyasla daha iyi. Oyuncu kadrosunda yer alan Robert De Niro, Ben Stiller ve Oven Wilson en sevdiğim oyuncular arasında yer aldığı için hiç düşünmeden izlemiştim. İyi ki de izlemişim. Bu oyuncular beni hiç yanıltmadı ve her filmleri ayrı bir güzel. Ben Stiller ve Oven Wilson haricinde Robert De Niro olan her film izlenmeli. Filmi bir solukta izledim. Senaryo ve oyuncu kadrosu on numara, akıcılık on numara bu seriyi herkes izlemeli. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. İyi Seyirler !

Filmden Kareler

Zor Baba ve Dünür (Meet the Fockers)
Senaryo6.7
Oyunculuk6.4
Akıcılık6.4
Efekt6.3
6.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler