Arabalar 3 ( Cars 3 ) filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular :

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sevilen animasyon filmi Arabalar 3.filmi ile beyazperdeye çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğinin Brian Fee'nin üstlendiği filmde Pixar'ın sevilen arabaları genç ve bir o kadar hızlı arabalar tarafından yenilgiye uğruyorlar. Şimşek McQueen' bu yenilgi sonucu çok içlenir. Pistlerden uzaklaştırılan Şimşek bu olanlar karşısında çok üzülse de pistlere geri dönme hayalleri kurmaya devam eder. Bu hayal ve umut çerçevesinde içindeki azim alevleniyor ve #95'in daha ölmediğini herkese göstermek istiyor. Cruz Ramirez'in yardımıyla birlikte hayallerinden peşinden giden Şimşek bakalım Piston Kupasını kazanabilecek mi ?Yazar Yorumu

Oldukça sevilen Arabalar animasyon filminin üçüncü filmi de tabi ki çok para kazandırdığı için yeniden çekilecek ya da çizilecek mi desem hangisi daha doğru olur acaba? Neyse Şimşek Mekkuin yine bir şekilde yarışa ya da maceraya filan atılacak. Bu animasyon filminde kendi yaratıcımdan çok bu arabaları kimin yarattığını merak etmişimdir. Konuşan arabalar, konuşan uçaklar.. Filmde her şey var ama insan yok. Demek ki Skynet dünyayı ele geçirdi ve dünyaya konuşan yapay zekaya sahip bu arabaları yerleştirdi. Ulan bizi yok etmişler bizde gülerek bu animasyon filmini izliyoruz. Bu animasyon filmi insanlığa hakarettir kesinlikle izlemeyin izlettirmeyin. Lanet olsun Skynet lanet olsun arabalar ben yapay zekayı çok sevmiştim sen bize neden böle yaptın. Ben yapay zekayı sevdim, aldattım, bıraktım. Aşkım aşkım Leyla!

Filmden Kareler

cars 3 vizyon tarihi

Cars_3 film yorumları cars 3 ne zaman

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. Memduh

    1 ve 2 yi zevkle izledim, bu serininde güzel olacağı kanaatindeyim. Zaten bazı televizyon kanallarında çizgi dizi olarak yayınlanıyor. Animasyonlar arasında sevdiğim animasyonlardan birtanesidir.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler